Hostinné – Dolní Kalná 2:3 (2:0). Branky: Petružálek, D. Kracík – D. Ježek 2, Najman. Rozhodčí: Rolf. ŽK: 1:0. Diváků: 100. V derby na jaře dvou neporažených týmů byly k vidění dva rozdílné poločasy. V první půli se domácí dostali do dvoubrankového vedení, a to ještě tři další tutovky zůstaly neproměněny. Po změně stran Tatran nevyužil další šance a tak trestali hosté, když mezi 60. a 70. minutou utkání otočili. Závěrečný nápor domácích už konečný výsledek nezměnil.

Staré Buky – Lánov 2:0 (0:0). Branky: Gábrle, Kaplan. Rozhodčí: Káník. ŽK: 2:3. Diváků: 96. V bojovném utkání měli domácí neplodnou mírnou převahu, ale i hosté občas zlobili a v některých fázích měli míč častěji na svých kopačkách. Domácí se po půli zlepšili a prosadili se i gólově. První branku vstřelil Gábrle nechytatelnou křížnou střelou ke vzdálenější tyči z trestného kopu. Druhou branku připojil Kaplan, když dokázal prostřelit hostujícího gólmana. I hosté měli dvě stoprocentní příležitosti, které ale trestuhodně zahodili. Pro Starobucké to jsou první tři body na jaře.

Svoboda – Strážné 1:1 (0:1), pen. 2:0. Branky: Hrušovský – Fajfr. Rozhodčí: Mrkvička. ŽK: 2:5. Diváků: 60. K utkání nastupovali domácí s respektem, neboť jim chyběl zraněný gólman a musel chytat obránce Matějka. V první půli se lepší hosté ujali vedení, které jim do poločasu vydrželo. Ve druhém dějství se hra vyrovnala a trochu se na hřišti jiskřilo od kopaček. V závěru měli domácí více z hry, což vyjádřili v 80. minutě vyrovnávající brankou. V penaltovém rozstřelu vychytal Matějka dva body pro Svobodu.

Pilníkov – Rtyně 0:1 (0:1). Branka: B. Bareš. Rozhodčí: Říha. ŽK: 4:2. ČK: 2:0 (Drahotský, Kuřík). Diváků: 50. Utkání slabé úrovně ovlivnila střelecká nemohoucnost obou mužstev a hlavně neuznaný regulérní domácí gól. Hosté poté dokázali branku vstřelit, což se nakonec ukázalo jako rozhodující. Hra byla ve druhé půli často přerušována a kouskována i díky velkému množství udělených karet. Domácí se i v devíti pokusili v posledních patnácti minutách o vyrovnání, výsledek z prvního poločasu se již nezměnil.

Kunčice – Kocbeře 0:3 (0:1). Branky: Horák 2, Hulík. Rozhodčí: Cerman. ŽK: 1:4. ČK: 1:0 (J. Jeřábek). Diváků: 35. Vyrovnané utkání, domácí hráči neproměnili ve 33. minutě penaltu, na začátku druhého poločasu nastřelili břevno. Hosté se na konci poločasu ujali vedení a v 50. minutě upravili na 0:2. Třetí branku přidali v poslední minutě.

Libeč – Vítězná 1:1 (0:1), pen. 3:4. Branky: Jón – Pohořelý. Rozhodčí: Kocurek. ŽK: 1:1. Diváků: 60. Do utkání na dobře připraveném pažitu domácí borci nastoupili v oslabené sestavě (zranění a pracovní povinnosti). Hosté v první půli domácí převyšovali a zaslouženě v poločase vedli. Druhá půle byla vcelku vyrovnaná. Vítězná zahrávala několik standardek, avšak domácího gólmana nepřekonala. Libečtí přidali a spravedlivě vyrovnali. V penaltové loterii vychytal gólman hostům dva body.

Podhůří – Vrchlabí B 4:2 (1:1). Branky: Dryml, Mlejnek, D. Zdržálek, Smejkal – Pokorný, L. Mejsnar. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (Česánek). Diváků: 120. Vypjaté městské derby přineslo poměrně slušný fotbal. Sebevědomí hosté s pěti hráči A týmu si přijeli do Harty jasně pro tři body. Přestože měli v poli výraznou převahu, na šance jasně zvítězilo mužstvo, konečně i srdcem bojující, domácí Jiskry. Je nutné vyzdvihnout výkon hlavního.

Bílá Třemešná – Žacléř 5:2 (2:0). Branky: Pátý, Schneider, Kiss, Knapek, Najman – Polák, Janata. Rozhodčí: Mahrla. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (Baše). Diváků: 100. Utkání začalo pěkně zostra, už v 5. minutě nastřelili hosté tyč. Ve 20. minutě šli po chybě hostující obrany do vedení domácí. O deset minut později přidala Třemešná druhou branku a další šance neproměnila. Ve druhé části po hrubce obrany hosté snížili a v 65. minutě bylo vyrovnáno. Hosté poté přitvrdili, což se jim vymstilo, když byl vyloučen jejich hráč. Domácí nesložili zbraně a v 80. minutě šli opět do vedení a do konce přidali ještě další dvě trefy. Pochvala patří brankářům.

(oddíly)