Extraligistu by v ní měl posílit čerstvý mistr ČR Vojtěch Petrovský (rozhovor s ním si přečtěte zítra), jenž v Karviné hostoval právě z Frýdku-Místku. „Ta domluva mezi námi, Karvinou a Vojtou byla již před sezonou. Hráči jsme osobně po konci finálového souboje volal a sám mi svou účast v baráži přislíbil. Pokud se samozřejmě ještě nezraní, tak by měl být naší velkou posilou,“ řekl asistent frýdecko-místeckého trenéra Petr Mazur.

Ten také pevně doufá, že se do východních Čech vydá s kompletním kádrem. „Nějaké zranění v týmu je. Například Vacula si v Hustopečích poranil kotník, ale já věřím, že do Dvora Králové pocestujeme v komplet sestavě,“ dodal.

Hru svého soupeře mají frýdecko-místečtí trenéři pečlivě nastudovanou. „Dívali jsme se na několik videí. Dvůr Králové má ve svém středu starší a zkušené hráče. Jejich hra je spíše založena na fyzické síle, než na herním umu. V obraně hrají zpravidla systémem 1-5 nebo 1-2-3. Většinou se snaží prosadit v situaci jeden na jednoho, jelikož těží ze svých fyzickým proporcí,“ podělil se se svými postřehy Petr Mazur, který vzápětí dodal, co by mohlo na soupeře platit: „Tak jednoznačně musíme hrát agresivní obranu s rychlým přechodem do útoku. My je musíme přehrát rychlostí. V zápase ale půjde o hodně, takže nelze jejich výkony srovnávat s výkony v první lize. Vše je otevřené,“ myslí si Mazur.