Senioři ze všech koutů regionu zde dostanou příležitost reprezentovat svoji obec. Letošní ročník je určený pro všechny s rokem narození 1949 a starší. Připraveny jsou opět disciplíny jako hod válečkem, paličkou či tenisákem nebo skok z místa.

Pro všechny účastníky je zajištěna autobusová doprava, kterou hradí organizátoři, a proto jsou zájemci o start na olympiádě žádáni, aby se pro snadnější organizaci zaregistrovali co nejdříve, nejlépe do dnešního večera. Stačí jen zavolat panu Toholovi na číslo 737 141 504.

„V případě, že se účastníci zaregistrují včas, nebudeme muset vypravovat autobus do míst, odkud nikdo nevyrazí. Naopak zajistíme kvalitnější dopravu tam, kde bude třeba," vyzval sportovce ke spolupráci Miloslav Tohola.

Olympiáda pro starší a dříve narozené je určena hlavně pro sportovce z území „Místní akční skupiny Království – Jestřebí hory, o.p.s.". Mohou se však zúčastnit i zájemci z širšího okolí, tak jak to bylo v minulých letech.

Letošní ročník je již pátým v řadě. Akce se koná vždy na začátku září v havlovickém Všesportovním areálu. Pro tento rok bylo zvoleno datum 4. září a začátek akce je stanoven na 13 hodin. Trasa, časy i místa zastávek budou ještě upřesněny dle přihlášených účastníků.

(toh, to)