A na co se můžou letos návštěvníci těšit? Rozhodně je to podívaná na sportovní výkony, které se nevidí každý den. Závodníci na lyžích a prknech budou ukazovat svoje nejlepší triky na perfektně připraveném skoku přes naleštěný vůz Subaru XV. Během dne budou na svahu připraveny stánky partnerů akce s prezentací jejich produktů, soutěž pro diváky nebo možnost otestování nových modelů lyží. Celý den se tak ponese, stejně jako minulé ročníky, hlavně ve znamení pohody a dobré nálady.

Zeptali jsme se tedy organizátorů, zda jsou pro letošní ročník připraveny nějaké novinky. Velkou novinkou je, podle slov hlavní organizátorky, že závody jsou letos spojeny s hudební akcí Snow&Bass. Ta se ve Velké Úpě koná již po několikáté v řadě a jedná se o hudební akci, kdy se do Velké Úpy sjedou DJ´s moderní elektronické hudby, aby zde tři dny po sobě hráli a užívali si zimních radovánek. Celá akce Snow&Bass proběhne v hotelu Úpa od 6. do 8. února. V praxi to bude vypadat tak, že tito DJ´s se postarají o hraní na svahu během závodů a také o závěrečnou afterparty. Podrobné info o akci a seznam jednotlivých DJ´s je možné najít na stránkách www.snowandbass.com.

Přejeme tedy organizátorům, aby vyšlo počasí a aby se závody Subaru XV Snow Session vydařily. Pokud budete mít čas, určitě se jeďte do Velké Úpy podívat a podpořit jezdce. Více informací o závodech stejně jako fotogalerii a videa z předešlých ročníků najdete na www.subaruxvsnowsession.cz.