1. HK Dvůr Králové - Tatran Bohunice 29:24 (13:12)

Fakta, branky: Tomeš 10/5, D. Fiedor 6, Etrich 5, Kotík a Kulhánek 3, Kirschbaum 2 Jung 6/5, Beneš 4, Vraný, Ryšavý a Franěk 3, Večeřa 2, Duran, Paseka, Ruber. Rozhodčí: Dolejší, Dvořák. Vyloučení: 6:7. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (D. Fiedor). Diváků: 330. 1. HK Dvůr Králové nad Labem: Babčaník, Šturma - D. Picha, Gogolák, R. Fiedor, Kulhánek, Kirschbaum, Jůza, Zelinka, D. Fiedor, Tomeš, Etrich, Kotík, Hracha ml.

Svěřenci trenéra Michala Pichy dokázali už na podzim vyhrát na půdě Bohunic a dva body chtěli potvrdit i v domácím prostředí, kde se jim tradičně daří. V úvodním poločase se ale hosté představili jako houževnatý protivník a velice pěkná návštěva sledovala vyrovnanou bitvu. Až ve 27. minutě se dokázali domácí „urvat" do tříbrankového vedení, hosté ale do pauzy snížili na rozdíl jediné trefy. Poločasový stav 13:12 jim zajistil především gólman, na němž si domácí častokrát vylámali zuby.

Podobný scénář měla i druhá třicetiminutovka. Domácí si udržovali těsný náskok, který se několikrát vyšplhal k lepšímu skóre, pokaždé však soupeř dokázal duel zdramatizovat. Ve finiši už ale kraloval gólman Babčaník, který od 53. minuty povolil hostům pouhou jednu trefu a pohlídal tak favorizovanému Dvoru zasloužené vítězství.

Program 16. kola

Sobota 12.00: Dukla Praha B - Bystřice p. H. 13.00: Bohunice - Louny. 17.00: Náchod - Litovel. 18.00: Strakonice - Karviná B. Neděle 16.30: Nové Veselí - Chodov. 17.00: Jičín B - Dvůr Králové.