II. liga

FBC Trutnov – TJ Sokol Jaroměř 5:7 (5:1, 0:3, 0:3).

K sobotnímu duelu přijeli do haly trutnovského gymnázia hráči favorizované Jaroměře, domácí si ale s pozicí outsidera hlavu nelámali. Na soupeře doslova vlétli a výkon v první třetině byl tím nejlepším, co letos svěřenci kouče Řeháka dosud předváděli.

Jenže od druhé části začali mít navrch hosté. Nejprve snížili až na rozdíl jediné branky a v závěrečné periodě výsledek dokonale otočili.

Fakta – branky domácích: Matěják 2, Vymlátil, Mikšovský, Šubr. Rozhodčí: Žofka, Vlček. Vyloučení: 14:10.

FBC Trutnov – FC Hradec Králové 5:4 (2:1, 0:2, 3:1).

O den později čekal na Trutnov soupeř z Hradce Králové a tentokrát šlo o souboj tabulkových sousedů. Domácí nejprve dvakrát vedli, poté se to samé podařilo soupeři. Vše ale rozhodla 49. minuta a v ní trefy Matějáka s Vymlátilem v rozmezí pouhých 38 vteřin.

Fakta – branky domácích: Matěják 2, Šubr, Mikšovský, Vymlátil. Rozhodčí: Jansa, Volf. Vyloučení: 5:2. FBC Trutnov: V. Skalický – M. Dohnal, Pradáč, Votoček, Řehák – Šubr, Matěják, J. Skalický – Kruliš, Šauer, Vymlátil – Nguyen, Krsek, Mikšovský – Juhász, Trnka.