Trutnov své reprezentanty vyslal do kategorií Junior I (do 11 let), Junior A dívky (13-17 let) a MicroTeam starší (od 12 let). Nejlépe si vedla dívčí juniorka, která si za své výkony vysloužila druhé místo.

S vůbec nejlepšími pocity Český pohár opouštěly gymnastky z města na Labi. Pro tým dívek ze Sokola Dvůr Králové nad Labem šlo v Trutnově o vrchol sezony.S ohledem na výsledky při předchozích zastávkách poháru totiž byly ve hře zlaté medaile.

Cíl zněl jasně: předvést co nejlepší výkony na všech třech disciplínách, nepopadat a ukázat se nejen porotě, ale i divákům v tom nejlepším světle.

Před měsícem takto Martina Elhenická slavila svůj pátý triumf na Velké ceně města Trutnova v plavání. Teď má další důvod k dobré náladě. Díky výkonu v Záhřebu se podívá na mistrovství Evropy.
Skvělá zpráva z bazénu. Elhenická si vybojovala účast na evropském šampionátu

Dívky v kategorii Senior B (od 16 let) se již před tímto závodem mohly pyšnit jedním bronzovým a třemi stříbrnými úspěchy, proto jim mohla být motivací zároveň i touha konečně vystoupat na stupínek nejvyšší.

Na první disciplíně, pódiové skladbě, přišlo malé zaváhání, proto musela děvčata následně předvést o to lepší výkony na tumblingu a trampolíně. To se jim nakonec povedlo. A verdikt poroty? Zlaté medaile pro královédvorský Sokol.

Na závěr došlo také na hodnocení všech pěti závodů (Třebíč, Olomouc, Brno, Příbram), a jelikož děvčata průběžně kralovala bodování, bylo jasné, že do města proslulého zoologickou zahradou poputují zlaté medaile hned dvě.

Nejúspěšnějšími oddíly v Trutnově byly TJ Sokol Příbram a Frýdek-Místek. Reprezentanti obou těchto měst dokázali v pátém podniku ČP získat dvě zlata.

Dějištěm volejbalového derby byla královédvorská sportovní hala při ZŠ Strž.
Smír ve východočeském šlágru. Hronov se probral až v odvetě