Z oddílu sportovní gymnastiky Loko Trutnov si postup na přebor ČR zajistily – v kategorii nejmladších žákyň Kamila Krejčová (1. místo) a Sára Moníková (3. místo), v kategorii mladších žákyň opanovaly medailová umístění první Eliška Krejčí, druhá Pavla Svědirohová a bronzová Eliška Slavková. V kategorie starších žákyň postoupily Veronika Krejčí (1. místo) a Michaela Bachtíková (3. místo) a v kategorii nejstarších žákyň Anna Nesvadbová (2. místo).

Oddíl sportovní gymnastiky Loko Trutnov má jediného gymnastu Vojtu Jaroše, který si rovněž vybojoval postup na přebor ČR, když v kategorii mladších žáků nenašel přemožitele.

V nedělním závodě veteránů O Trautenberkův korbel si trenéři svěřenců sobotního závodu Hana Jarošová (na snímku), Eva Rudolfová a Jiří Matuška vyzkoušeli roli cvičenců a vedli si velice úspěšně. Závod dvoučlenných družstev je specifický tím, že k celkovému výsledku se přičítá bonifikace za věk. Hana Jarošová s Evou Rudolfovou se musely sklonit před staršími závodníky a vybojovaly druhé místo. Zralý věk Jiřího Matušky spolu s mladou Monikou Bobrovou vynesl dvojici na třetí místo. První příčku vybojovali manželé Škvorovi ze Sokola Dejvice. Odchovankyně trutnovské gymnastiky Lenka Machová spolu s Janou Rückerovou obsadily 4. místo.

V kategorii žen A, která závodí podle regulí pravidel české gymnastické federace, se o první dvě místa podělily závodnice Sokola Hradec Králové a Police nad Metují Zuzana Šilhanová s Kateřinou Lankašovou (1.místo) a Šárka Jemelková a Michaelou Sakslovou (2. místo). Čest trutnovské gymnastiky zachraňovala nestárnoucí Věra Kuhnová, která společně s Andreou Hyskovou brala bronz.