Oba jmenovaní spolu běželi štafetový závod a v barvách týmu Olfin Car Trutnov skončili na druhém místě. Vítězem hlavní kategorie se stal Volodymyr Timashov, jenž tak navázal na svůj triumf z prvního ročníku. V cíli byl Ukrajinec v traťovém rekordu o patnáct vteřin dříve než loňský vítěz Jiří Čivrný.

Mezi ženami byla nejrychlejší Markéta Zeisková z Rajbas klubu Náchod, která trať zvládla zdolat v čase 1 hodina, 39 minut a 20 vteřin.

VÝSLEDKY
Muži půlmaraton: 1. Volodymyr Timashov 1:14:01, 2. Jiří Čivrný (SK Nové Město n/M) 1:14:26, 3. Jindřich Král (ZPA Smart Energy) 1:16:37.

Ženy půlmaraton: 1. Markéta Zeisková (Rajbas klub Náchod) 1:39:20, 2. Markéta Vávrová (Mitas Cyklohelios) 1:40:50, 3. Hana Klampflová (Vrchaři Vrchlabí) 1:42:11.

Muži 10 km: 1. Kamil Krunka (SK Nové Město n/M) 34:03, 2. Martin Švarc (Ski klub Jablonec) 39:55, 3. Aleš Zlámal (Kasper Swix Team) 40:04.

Ženy 10 km: 1. Eva Stoklasová (Kasper Swix Team) 45:49, 2. Jitka Kábrtová (Sokol Studnice) 49:12, 3. Lenka Tomšíková (Šneček team) 49:39.

Štafety na 4 x 5 km: 1. Atletika Trutnov (Vít Vosáhlo, Matěj Zima, Lukáš Killar, Jakub Skalka) 1:17:54, 2. Olfin Car Trutnov (Eva Vrabcová Nývltová, Mike Ophoff, Viktor Kuhn, Patrik Eliáš) 1:17:56, 3. Radio Černá Hora (Martina Adamů, Petr Vrána, Petr Kostovský, Ondřej Marvan) 1:29:42.

Býk na trutnovském sídlišti Zelená louka.