Tabulka I. KLM

 1. KK Zábřeh    6  6 0 0 33:15 12
 2. TJ Třebíč    6  4 1 1 30:18  9
 3. CB Dobřany 5  4 0 1 25:15  8
 4. TJ Val. Meziříčí   5  4 0 1 24:16  8
 5. Slovan Rosice    6  4 0 2 26:22  8
 6. Sokol Duchcov   6  3 0 3 27:21  6
 7. SKK Hořice 6  3 0 3 25:23  6
 8. SKK Jičín    6  2 1 3 24:24  5
 9. KK Trnovany   6  2 0 4 22:26  4
10. SKK Vrchlabí   6  1 0 5 17:31  2
11. HKK Olomouc   6  0 1 5 14:34  1
12. Č. Velenice   6  0 1 5 13:35  1

Ve třetí lize si Trutnov pojistil vedení přesvědčivou výhrou 6:2 v kuželně pražského KK Konstruktiva B.

Tabulka III. KLM B

 1. TJ Loko Trutnov  6  5 0 1 10
 2. SKK Náchod  6  5 0 1 10
 3. SKK Hořice B  6  5 0 1 10
 4. SK Žižkov Praha  6  4 0 2 8
 5. Sparta Kutná Hora  6  4 0 2 8
 6. TJ Sokol Benešov  6  3 0 3 6
 7. KK Jiří Poděbrady  6  3 0 3 6
 8. TJ Sokol Tehovec  6  2 0 4 4
 9. Spartak Rokytnice  6  2 0 4 4
10. Sokol Kolín  6  1 0 5 2
11. SKK Jičín B  6  1 0 5 2
12. KK Konstruktiva B  6  1 0 5 2

Východočeská divize

 1. TJ České Meziříčí 7 5 1 1 72:40 11
 2. TJ Tesla Pardubice 7 4 2 1 67:45 10
 3. Zálabák Smiřice 7 5 0 2 60:52 10
 4. KK Dobruška 7 4 1 2 61:51  9
 5. SKK Třebechovice 7 4 1 2 60:52  9
 6. TJ Dvůr Králové A 7 4 0 3 62:50  8
 7. KK Vysoké Mýto 7 4 0 3 2:50  8
 8. TJ Start Rychnov 7 3 0 4 56:56  6
 9. TJ Jiskra Hylváty 7 2 2 3 51:61  6
10. TJ Nová Paka 7 3 0 4 48:64  6
11. SKK Vrchlabí B 7 2 1 4 54:58  5
12. TJ Loko Trutnov B 7 2 0 5 50:62  4
13. TJ Červ. Kostelec 7 2 0 5 45:67  4
14. TJ Sokol Rybník 7 1 0 6 36:76  2

Východočeský přebor

 1. SKK Jičín C 6 5 0 1 70:26 10
 2. KK Josefov A 7 5 0 2 76:36 10
 3. Sp. Rokytnice n. J. 7 5 0 2 74:38 10
 4. TJ Loko Trutnov C 7 5 0 2 73:39 10
 5. TJ Milovice B 7 3 1 3 56:56  7
 6. Červ. Kostelec C 7 3 1 3 51:61  7
 7. TJ Milovice A 7 2 2 3 52:60  6
 8. SKK Vrchlabí D 7 3 0 4 51:61  6
 9. TJ Nová Paka B 7 3 0 4 44:68  6
10. SKK Hořice C 7 2 0 4 38:58  4
11. Březovice 7 2 0 5 44:68  4
12. SKK Vrchlabí C 7 1 0 6 27:85  2

Východočeská soutěž – sk. A

 1. Kuželky Přelouč B 5 4 1 0 62:18  9
 2. České Meziříčí B 5 4 0 1 42:38  8
 3. SKK Jičín D 5 2 2 1 48:32  6
 4. TJ Poříčí A 5 3 0 2 45:35  6
 5. TJ Jilemnice A 5 3 0 2 44:36  6
 6. TJ Loko Trutnov D 5 3 0 2 36:44  6
 7. Sp. Rokytnice C 5 2 0 3 40:40  4
 8. TJ Dvůr Králové B 5 1 1 3 44:36  3
 9. SKK Vrchlabí E 5 1 0 4 33:47  2
10. TJ Nová Paka C 5 0 0 5 6:74  0

Východočeská soutěž – sk. B

 1. SK Solnice B 7 7 0 0 75:9 14
 2. KK Josefov B 7 4 1 2 42:42  9
 3. SKPK Hradec Král. 7 4 0 3 51:33  8
 4. Třebechovice B 7 4 0 3 36:48  8
 5. TJ Dvůr Králové C 7 3 0 4 35:49  6
 6. SKK Náchod C 7 2 1 4 41:43  5
 7. Zálabák Smiřice C 7 2 0 5 36:48  4
 8. SKPK Hradec Kr. D 7 1 0 6 20:64  2