„Chyběl nám na hřišti Pavel Kraus, jenž si zřejmě kvůli zranění už do konce sezony nezahraje,“ komentoval prezident SK Sico Jilemnice Milan Szabo.
Příští utkání hrají jilemničtí futsalisté už pozítří v domácí hale a přivítají od 16 hodin SC Premium Stonava a od 18.10 SF Klimco Darkovice.

VPS Novabrik Polička – SK Sico Jilemnice 1:0 (1:0). Branka: 5. Červený. Rozhodčí: Vitásek, Vala, ŽK: 1:1.

V prvním poločase byli lepší hráči domácí Poličky, ale druhý poločas byla lepší Jilemnice a v závěru si její hráči vytvořili drtivý tlak. Nikdo ale nedokázal proměnit velké brankové příležitosti, dvakrát zklamal před brankou Jakub Illner. Vyvrcholením byla neproměněná penalta 49 sekund před koncem, nařízená za ruku v pokutovém území. Její exekutor Vašek mířil nad branku, ač v minulém kole právě on z přímého kopu zajistil 18 vteřin před koncem Jilemnici bod.

Vokno Kroměříž – SK Sico Jilemnice 5:3 (2:2). Branky: 11. a 12. Světlík, 23. Ulman, 25. a 40. Julina – 16. Schauer, 20. Medek, 31. Illner. Rozhodčí: Vala, Daněk, ŽK: 1:3, ČK: 0:2 (Medek, Hladík). SK Sico Jilemnice: Pivoňka – Vašek, Medek, Šťastný, Kupec, Havel, Illner, Ptáček, Nos, Schauer.

Kroměříž nastoupila v silné sestavě a hned na začátku odskočila o dvě branky. Jilemničtí futsalisté ale nesložili zbraně a do poločasu dokázali srovnat brankami Schauera a Medka. Na začátku druhého poločasu Kroměříž znovu přidala dvě branky, ale na 4:3 snížil Illner a v té chvíli měla Jilemnice blízko k vyrovnání. Hráči ale opět neproměnili velké šance a rozhodčí „domácím“ neodpískali jasnou ruku v pokutovém území. V následné „mele“ dostal druhou žlutou jilemnický Medek a bude chybět v příštím utkání. Rovnou červenou obdržel trenér Szabo a vedoucí družstva Hladík. V poslední minutě pak soupeř uzavřel skóre na konečných 5:3.