TJ Turnov – 1. FBK Campus Jablonec n. N. B 7:8 (4:3, 0:3, 3:2)

Utkání nezačalo pro domácí hráče dobře, když hned v 1. minutě obdrželi gól. Na začátku 6. minuty ovšem trefil prázdnou branku Pospíšil. Minutu poté správně nastavil čepel své florbalky Vocásek při střele Salaby a Turnov poprvé vedl. Soupeř vzápětí kontroval a to se v této třetině opakovalo ještě jednou, aby těsně před přestávku zajistil Turnovu vedení 4:3 kapitán Kolomazník.

Druhá třetina domácím nevyšla, příliš mnoho šancí skončilo buď na brankáři Jablonce nebo na zdi za jeho brankou. Navíc mezi 11. a 14. minutou nastal výpadek turnovské obrany, který hosté potrestali třemi góly a otočením zápasu.

Hned od počátku třetí části vrhli Turnováci všechny síly do útoku a podařilo se jim vyrovnat na 6:6 přesnou střelou Bartoně a dorážkou Brože. Přesilovou hru poté využil Brož a situace vypadala pro domácí nadějně. Ovšem soupeř po hrubé chybě obrany tři minuty před koncem vyrovnal a neuvěřitelnou vteřinu před koncem domácí inkasovali gól, který pro ně značil zisk nula bodů z tohoto divokého zápasu.

Branky Turnova: 6. Pospíšil (Kolomazník), 7. Vocásek (Salaba), 8. Pospíšil, 13. Kolomazník (Brož), 31. Bartoň (Salaba), 33. Brož (Pospíšil), 36. Brož (Salaba).

TJ Turnov – FbC Panteři Žatec 1:4 (1:2, 0:2, 0:0)

Ve druhém utkání Turnovští opět hned na začátku inkasovali. V 11. minutě sice vyrovnal střelec víkendu Pospíšil, ale za další dvě minuty znovu vedl soupeř. Dvě branky přidal Žatec i ve druhé třetině a potom mu stačilo si pozornou hrou držet po zbytek zápasu náskok.

„V prvním utkání jsme jednoznačně selhali v obraně a v posledních vteřinách se soustředili spíše na vstřelení vlastní branky než na bránění. Ve druhém zápase jsme pro změnu selhali střelecky. Do konce nám zbývají ještě dva zápasy, tak věřím, že se předvedeme v lepším světle,“ řekl k utkáním kapitán Turnova Radim Kolomazník.

Branka Turnova: 11. Pospíšil (Brož).

Sestava Turnova na turnaji: Suchomel – Bartoň, Brož, Salaba, Polášek, Kovář, Haken – Kolomazník, Pospíšil, Kouřil, Vocásek, Reczai, Tomeš.