Radobýl Litoměřice – Dalmach Turnov 9:3 (4:2)

Hosté chtěli Litoměřicím oplatit těsnou domácí porážku, ale jak je jejich neslavným zvykem, začali ve městě zahrady špatně. Už ve druhé minutě totiž domácí tým dokázal zužitkovat kombinaci po rozehrávce rohového kopu.

Na druhý gól domácích sice dokázal prakticky okamžitě odpovědět Jaroslav Mencl v kombinaci s přesnou trefou Bakeše, ale do poločasu domácí utkání bezpečně kontrolovali a do kabin Turnov odcházel s dvoubrankovým mankem.

Těsně před půlí totiž dokázal svou druhou brankou Bakeš přece jen snížit na přijatelný rozdíl. Druhý poločas už byl ale pouze v režii domácích, kteří přesně a především účinně kombinovali. Z pohledu hostů pouze korigoval na průběžných 3:6 Kratochvíl, ale domácí nakonec brankový účet zakončili na čísle devět. V tabulce tak ještě vykřesali naději na účast mezi elitní čtveřicí postupující do závěrečného play-off.

Branky Turnova: Bakeš 2, Kratochvíl. Dalmach Turnov: Prokopec – R. Mencl, Bakeš, Pařízek, Krejčík, Bernard, Kratochvíl, J. Mencl, Vávra.

Ostatní zápasy: Mělník – Démoni Č. Lípa 6:8 (2:1), Slavia Liberec – F.A. Zole 2:2 (0:0), Chotěboř – Benešov 7:6 (5:2), Kadaň – Goll Běloves 7:6 (2:1), Tábor – Hr. Králové 1:4 (1:1).

V dalším zápase se Turnov utká na domácí palubovce s Mělníkem. Duel bude o to pikantnější, že půjde o přímý souboj konkurentů o druhé místo v základní části.