TJ Turnov – Tatran Střešovice 19:14 (11:8)

Turnovské družstvo našlo v předešlých zápasech osvědčenou skladbu, proto byl v základní sestavě i přes širokou lavičku minimální počet změn.

Domácí celek začal utkání se zasunutou obranou a čekal na rychlé protiútoky. V první půli platila na soupeřovu obranu především hrající trenérka Turnova Dagmar Aissi. Zápas byl od začátku vyrovnaný, ale Turnov získal ve 24. minutě nadějné vedení 11:5. Od té doby ale úřadovaly už pouze hráčky Střešovic a třemi góly zápas zdramatizovaly. Ve druhé půli pak Střešovice nedokázaly zápas výrazněji zdramatizovat, a tak si Turnov připsal další vítězství do tabulky, které v současnosti vévodí.

TJ Turnov: B. Kučerová, V. Horáčková – D. Aissi (6 branek), V. Ševrová, Š. Gahlerová, R. Kohoutová (2), A. Koubková (2), L. Ševrová (2/2), C. Davidová (1), P. Bártová, J. Nalezencová, N. Poláková, A. Šafářová, N. Tomášová.