TJ Turnov – Wendy Mělník 22:12 (9:7)

Na turnovských házenkářkách bylo znát, že je to první utkání po zimní přípravě – byly nervózní a dělaly hodně chyb, a tak se hostujícímu celku dařilo s domácími držet krok celý první poločas. Ten nakonec Turnovačky vyhrály pouze o dva góly. Na začátku 2. poločasu turnovské házenkářky proměněním rychlých protiútoků zvýšily svůj náskok, který po zlepšení obranné fáze a přesnější střelbě narostl na rozdíl 10 branek.

Sestava Turnova (branky): Kučerová – Tichá (6/2), Gahlerová (4), Davidová (3/1), Koubková A. (3), Vališová (3), Kohoutová (1), Nalezencová (1), Ševrová (1), Poláková.

TJ Radlice – TJ Turnov 15:16 (8:7)

Ani v tomto utkání se turnovské hráčky nevyvarovaly technickým chybám, neproměnily několik vyložených příležitostí a chybovaly v obraně. Proto byl zápas po celou dobu velmi vyrovnaný. Do posledních patnácti minut utkání, kdy turnovský celek prohrával 9:11, se herně zapojila trenérka turnovských hráček Dagmar Aissi, která se svými čtyřmi brankami velkou měrou zasloužila o to, že si družstvo do Turnova přivezlo, navzdory všem pražským fanouškům, dva body za vítězství.

Sestava (branky): Kučerová – Aissi (4), Nalezencová (3), Poláková (3), Davidová (2/1), Tichá (2/1), Koubková (1), Ševrová (1), Gahlerová, Kohoutová, Vališová.