S juniory Melichem, Maierem a poprvé i Černým, přesto soupeř nedostal ani malinkou naději na úspěšný výsledek. Turnov je druhý v tabulce za Malou Skálou, Vysoké je čtvrté.

TJ Turnov – TJ Vysoké n. J. 3:0 (12, 19, 14) a 3:0 (18, 19, 16)

Hosté dorazili až těsně před utkáním, navíc jen v sedmi hráčích, a nezachytili vstup do utkání. Přesto se hrál celkem kvalitní volejbal, který se divákům líbil.

„Hráčům je nutno poděkovat za zlepšení a odčinění zbytečné porážky z minulého kola. Výborné zápasy odehráli Mlejnek, Kovář, Folprecht, výrazně se oproti minulému kolu zlepšila hra mladých. Starost nám bohužel dělá marodka, k dlouhodobě zraněným Pecinovi a Maškovi se včera přidal Nyč,“ poznamenal trenér Turnova Martin Mareš.

Příští kolo se hraje už v sobotu – Turnov jede do Varnsdorfu a Vysoké se představí na Smržovce.

Sestava Turnova: 1. zápas: Folprecht, Kovář, Mlejnek, Maier, Strnad, Melich, připraveni Maruška, Černý. 2. zápas: Folprecht, Kovář, Mlejnek, Maruška, Maier, Strnad, střídal Černý, připraven Melich. Sestava Vysokého: J,. Čermák, A. Čermák, Jirásek, Nechanický, Baňas, Bocheňský, Meloun.

Další výsledky 23 a 24. kola: Malá Skála – Varnsdorf 3:0 a 3:0, Tanvald – Rumburk 2:3 a 2:3, Jablonné v P.– Stráž n. N. 1:3 a 1:3.