Již v pátek 7. února bude Společenské centrum Uffo svědkem druhého ročníku velkolepé akce, která nese název Trutnovská noc gladiátorů. Boxer Luboš Velecký zde stejně jako loni uspořádá show, během níž návštěvníci uvidí devět zápasů ve třech bojových stylech. Chybět nebude box, dále pak souboje v K1 a MMA.

Dopředu jasná jsou velká jména, která budou v Uffu účinkovat. Stejně jako na loňském premiérovém ročníku zahájí večer příchod gladiátora, jímž nebude nikdo jiný než mistr světa v kulturistice Slavoj Bednář. Moderovat akci bude znovu Michal Frabša a hosty večera budou stříbrný olympionik v boxu Rudolf Kraj, mistr světa v profi boxu Lukáš Konečný, ale i herec Jiří Dvořák, jenž byl v poslední době k vidění mimo jiné i v seriálu Sanitka 2 nebo ve filmu Příběh kmotra. Návštěvníci se mohou těšit také na vystoupení sportovce, trenéra a kaskadéra Marka Svitka.

V jednotlivých zápasech boxu se představí královédvorský Marek Sklenář, který v kategorii nad 91 kilogramů vyzve Martina Mráze. Boxovat bude i pořadatel akce Luboš Velecký, v ringu nebude scházet ani nejlepší český amatérský boxer současnosti do 64 kg Zdeněk Chládek, ženskou sílu předvede nejlepší česká amatérská boxerka současnosti (64 kg) Martina Schmoranzová. V K1 přislíbili účast v ringu mistr světa (kickbox 84 kg) Jan Vlasák či nejlepší zápasník K1 za rok 2012 (81 kg) Martin Procházka. V MMA se lze do posledního místa jistě zaplněné Uffo těšit na Makhmuda Muradova, Erika Franka a další překvapení hlavního organizátora.

Vstupenky na očekávanou akci, která si místo na slunci našla loni a všechny návštěvníky nadchla, lze zakoupit v předprodeji, který probíhá v inforecepci Společenského centra Uffa.