Minitenis: Do závěrečných bojů o titul Mistra východočeského kraje v kategorii minitenis postoupila dvě družstva ze Dvora.

Tým TC Dvůr Králové A – ve složení Tadeáš Paťava, Matyáš Říha, Šimon Říha, Mikuláš Holub, Tonda Lahučký a družstvo TC Dvůr Králové C – ve složení Štěpán Baum, Šimon Hlavsa, Eva Žižková, Bára Výprachtická, Eliška Jansová. Dalšími postupujícími byly celky z Pardubicka – Tesla Pardubice a TK Ústí n. O. A.

Přestože výsledky zápasů byly jednoznačné pro družstvo TC DK A, děti ve věku 6-7 let předvedly vynikající výkony, vzájemnou rivalitu a bojovnost až do posledních míčků.

Na konci prohraných zápasů se objevily i drobné slzičky, které k tomu však patří. Vyhrát ale může jen jeden, a to se s nasazením všech sil podařilo družstvu TC Dvůr Králové A. Gratulujeme!

Družstvo si výhrou zajistilo již po čtvrtý postup na V. Mistrovství České republiky družstev v minitenise.

Babytenis: Uběhl jeden rok a máme tu opět velký úspěch malých dvorských babytenistů, kteří se již podruhé probojovali do finálové skupiny družstev ve své kategorii – Babytenis (děti ve věku 8 – 9 let).

Ve Dvoře Králové se utkala čtyři nejlepší družstva z východočeského a pardubického kraje – Dvůr Králové, Havlíčkův Brod, Hradec Králové a Choceň.
Dvorští tenisté ve složení Viktorie Vágnerová, Laura Benešová, Markéta Holmanová, Štěpán Jansa a Filip Šturm v prvním kole proti Havlíčkovu Brodu zvítězili jednoznačně 6:0 a postoupili do dalšího kola. Ve finálovém duelu zdolali Hradec Králové 5:1. I když výsledek se zdá jednoznačný, zápasy byly napínavé a vyrovnané až do konce.

Naši tenisté museli podat maximální výkony, které vyžadují neuvěřitelnou trpělivost, soustředěnost, zručnost a především dobrou fyzickou kondici, na které pracují každý den.

Dvorští tenisté tento východočeský přebor vyhráli a probojoval se na Mistrovství České republiky družstev v Babytenise. Gratulujeme!

Velkou zásluhu na tomto obrovském úspěchu malých dětí mají i jejich trenéři – Radko Hrma, Veronika Vágnerová a Roman Nápravník, kteří cílevědomě vedou všechny děti k lásce k tomuto bílému sportu.

Pavla Říhová, Veronika Vágnerová