Opět v něm figurovali loni ještě prvoligoví hráči Vrchlabí. Zatímco proti Janským Lázním byli rádi i za vyrovnanou bilanci, proti mladíkům z Bílé Třemešné si připsali kompletní sadu bodů.

TJ Spartak Vrchlabí - TJ Sokol Bílá Třemešná 3:0 (20, 25, 24) a 3:2 (16, -23, 23, -21, 8).

Ač výsledkově dopadl souboj vrchlabské zkušenosti s třemešenským mládím jednoznačně (2 0), už při pohledu na skóre z jednotlivých setů je zřejmé, že to byl v hale Spartaku pořádný boj. Úvodní duel se především ve druhé a třetí sadě rozhodoval v úplném závěru a právě větší herní praxe jakoby nakonec rozhodla ve prospěch domácích. Ještě větší mela to byla v utkání s pořadovým číslem dvě. Hostující Sokol dokázal vždy odpovědět na vyhraný set soupeře, v tie breaku se ale znovu radovali domácí a v tabulce tak mohli slavit posun na třetí příčku.

TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Dvůr Králové 1:3 (-29, 25, -20, -13) a 0:3 (-19, -23, -21).

V hale hradecké Slavie šlo o souboj neporažených a nad očekávání skvěle jej zvládli Dvoráci. Dost možná rozhodl hned úvodní set celého dvojzápasu, v němž hosté vyhráli 29:31. Poté sice soupeř v další dlouhé sadě srovnal, zbylých pět her ale patřilo Dvoru.

TJ Červený Kostelec A - SK Janské Lázně 3:1 a 1:3.

Z duelu Janských Lázní soupeř nedodal poměr jednotlivých setů, samotné skóre her ale dokládá, že šlo o vyrovnaný průběh. Hosté měli na to, aby si z Červeného Kostelce odvezli dvě vítězství, nakonec se ale v prochladlé hale spokojili i s jedním.

Zbylé výsledky víkendu: Sokol Černčice - VK Hronov B 3:0 a 3:0, TJ Jičín - Baník Vamberk 0:3 a 1:3.

TABULKA

1. Vamberk

2. Dvůr Králové

3. Vrchlabí

4. Černčice

5. Slavia HK B

6. Janské Lázně

7. Bílá Třemešná

8. Č. Kostelec

9. Jičín

10. Hronov B

V dalším kole dojde k souboji neporažených, kdy Dvůr Králové v sobotu přivítá v hale TJ soupeře z Vamberka. Bílá Třemešná ve stejnou dobu hostí Červený Kostelec a Janské Lázně se doma postaví Jičínu. O den později jede Vrchlabí do Hronova. Úvodní duely začínají vždy v 10.00.