TJ Šumperk – 1. HK Dvůr Králové n. L. 25:25 (10:14)

Fakta – branky: Laštůvka 10/1, Korec 4/2, Vobořil 3, Dopita 3/1, Hubáček 2, Marek, Svoboda a Nimmerrichter 1 – Kotík 6, Kulhánek 5, Etrich 4, D. Fiedor 4/1, Jůza 3/1, Voňka, R. Fiedor a Zelinka 1. Rozhodčí: Martiník, Simu. Vyloučení: 4:3. ŽK: 1:3. Sedmičky: 4:2. Diváci: 109.

Dvoráci měli v Šumperku skvělý úvod a do poločasu si nesli luxusní čtyřbrankový náskok. Ten mohl být i vyšší, Fiedor si ale v úniku na gólmana myslel, že do konce poločasu zbývá již jen vteřina, a tak střílel z dvanácti metrů, přičemž mohl v útoku pokračovat.

Po přestávce domácí náskok soupeře stáhli a chvíli dokonce vedli. Nakonec je ale i bod pro hosty ziskem, mrzí jen ztráta vyloučených Kotíka s D. Fiedorem, jež čeká čtvrteční disciplinární řízení za vzájemné potyčky se soupeři. „Vypadalo to opravdu na dva body, nakonec ale bereme i ten jeden. K utkání jsme jeli v devíti lidech a mohl jsem tak točit jen tři náhradníky. Navíc nám stále chybí rozehrávka a ve hře je to znát. Nyní doma přivítáme mladíky Karviné a rádi bychom si připsali vítězství,“ sdělil odhodlaně dvorský kouče Michal Picha, jenž by v sobotu ve Strži rád viděl co nejvíce diváků.