BK Breda & Weinstein Opava B – Kara Trutnov 80:75 (23:21, 45:37, 58:51)

Body: Vlček 21, Kupčík 15, Dihel 10 – L. Malý 20, Rychtera 13, Jiříček 12, Dolejší 11, Hlaváček 9, M. Malý a Malík 4, Houser 2. Rozhodčí: Hecl, Junek. Fauly: 26:24. Pět osobních chyb 1:1. Technické chyby: 0:2. Trestné hody: 36/26 – 27/16. Trojky: 4:7. Doskoky: 34:35. Diváků: 40.

Utkání na moravském poli bylo od začátku do konce vyrovnanou partií, mírně navrch přesto měli domácí. Úvod přitom patřil Trutnovu, který brzy vedl až o šest bodů. Ještě do konce první čtvrtiny šli však Opavští do vedení a to si udržovali po celý průběh zápasu. Pět minut před koncem se za stavu 70:58 zdálo být o vítězi rozhodnuto. Plašilovi svěřenci sice ještě stihli snížit na rozdíl jedné trojky, závěrečné minuty ale patřily domácím, kteří si už páté vítězství v sezoně pohlídali.