Turnov A – Nový Bor 3:0 (23, 22, 23) a 3:1 (18, 19, -28, 24)

Zápasy prvního s druhým vyzněly jasně pro již jistého vítěze soutěže, který tak ještě znásobil svou letošní suverenitu. Ačkoliv byly duely poměrně vyrovnané, koncovky pro sebe vždy získali volejbalisté Turnova a po roční pauze získali opět titul přeborníka.

„Vítězství nás samozřejmě těší a letos pevně věřím, že po kvalifikačním turnaji, který se koná v termínu  od 20. do 22. dubna ve Ždáru nad Sázavou, přivezeme do Turnova i druhou ligu,“ sdělilo libero suveréna letošní krajské ligy Dan Strnad.

TJ Turnov: Folprecht, Vojta, Švandrlík, Melich, Maier, Kovář, Strnad, Vacík, Černý.

Vysoké nad Jizerou – Tanvald  3:0 (21, 22, 11) a 3:1 (15, 18, -17, 21)

Domácí chtěli sezonu zakončit dvojnásobnou dávkou vítězství. První duel byl hotov za necelých padesát minut. Vysočtí měli po celou dobu více ze hry a zaslouženě vyhráli.  Ve stejném duchu pak pokračoval i druhý zápas v pozměněné základní sestavě. Tanvald se na výraznější odpor zmohl jen ve třetím setu, který vyhrál a ačkoliv i ve čtvrtém dějství hosté drželi vedení, nakonec ho prohráli a i poslední duel sezony pro ně skončil neúspěchem.

S konečným pátým místem mohou být ve Vysokém nad Jizerou jistě spokojeni.

TJ Vysoké nad Jizerou: Adametz, A. Čermák, J. Čermák, J. Nechanický, J. Rydval, J. Smutný, O. Pastorek, Štikar.

Mnichovo Hradiště – Turnov C 3:2 (15, -26, -16, 22, 13) a 3:1 (18, -20, 22, 30)

K úplnosti sezony odehráli také volejbalisté Turnova C závěrečné zápasy. „V posledním dvojutkání možná trochu chyběla motivace, přesto se hrál minimálně v prvním utkání pohledný volejbal. Celkové čtvrté místo je příslibem a motivací do dalších sezon,“ zakončil sezonu hráč turnovského „céčka“ David Meixner.

První duel dovedli hosté až do tiebreaku. V jeho úvodu však nechali soupeře trestuhodně odskočit na rozdíl šesti bodů. Mnichovo Hradiště ho pak bez problémů vyhrálo.
Druhý duel se odehrál pouze z povinnosti, přesto ani závěrečná porážka nemohla  Turnovu C zkazit dojem s příjemně sehrané sezony s umístěním na čele tabulky..

TJ Turnov C: J. Mlejnek, O. Mlejnek, Vyhlídko, Mandys, Vaněk, A. Pecina, L. Maier, D. Meixner.

Další zápas: Smržovka –  Rumburk 3:0 a 3:2. Stráž nad Nisou měla volno.

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽEN

Také ženský přebor o víkendu dohrál. Z celkového vítězství se radují hráčky Tanvaldu, které během sezony poznaly pouze dvakrát, jak chutná hořkost porážky. Ani v Turnově, ani v Rokytnici se v závěrečných kolech dalších výher nedočkaly. Rokytnice proti Stráži dokonce neuhrála ani jediný set, Turnovačky se s jabloneckým Jablonexem dostaly ve druhém duelu do vedení, ale nakonec ani ony vítězství nevyrýžovaly.

Výsledky posledních kol: Rokytnice n. J. – Stráž n. N. 0:3 (-17, -18, -17) a 0:3 (-23, -23, -15), TJ Turnov A – Jablonex Jablonec nad Nisou 0:3 (-25, -16, -17) a 1:3 (21, -13, -15, -13), Bižuterie Jablonec nad Nisou – Rumburk A 1:3 a 0:3, Lokomotiva Liberec B – Tanvald 2:3 a 1:3, Mnichovo Hradiště  – Železný Brod  3:1 a 3:0.