TJ Semily – Příbram B 3:1 (-19, 17, 22, 8) a 3:1 (20, 14, –21, 23)

Hosté v ranním zápase vyhráli první set, ale poté už dominovali na hřišti domácí hráči. Za zmínku stojí excelentní čtvrtý set, který Semily vyhrály 25:8. V odpoledním zápase přišel výpadek ve třetím setu, ale ve čtvrtém už Semilští koncovku zvládli a mohli se radovat ze získání skalpu v té chvíli třetího týmu soutěže.

„Konečně dobře odehrané kompletně oba zápasy, díky tomu stále dýcháme,“ mohl být spokojený trenér Miroslav Sedláček. Příští zápasy hrají Semily opět doma v sobotu proti Ervěnicím.

TJ Elite Bohemia Semily: L. Vyhlídko, Mandys, Novák, Zelfel, Tomášek, Učený, v ranním utkání hráli v základní sestavě Hampl a Pražák.

Další zápasy 31. a 32. kola: Ervěnice – Plzeň 2:3 a 1:3, Česká Lípa – Praga 3:2 a 3:0, Lok. Liberec – K. Vary 3:1 a 3:0, M. Boleslav – Rakovník 3:0 a 2:3.