SK Kladno – FC Dalmach Turnov 6:4 (4:2)

Nečekalo se dlouho a v 5. minutě se prosadil Bernard střelou bodlem pod břevno. Domácí se nenechali zaskočit a o minutu později prostřelili brankáře Horáčka poprvé a v 9. minutě i podruhé. Po spolupráci dvojice Zdražil - Bakeš se druhý z nich nemýlil a srovnal na 2:2. Ve 13. minutě bohužel přišly dvě chyby hostující obrany a domácí odskočili na rozdíl dvou branek.

Druhá půle začala lépe pro Dalmach, když v 28. min se po rozehraném nepřímém kopu odrazil míč k Menclovi a ten mířil přesně do šibenice. Hrálo se opatrně z obou stran, až přišla v 35. minutě ztráta míče na útočné polovině a Kladno se z rychlého protiútoku mohlo radovat opět z dvoubrankového rozdílu. Naštěstí se za pár vteřin na druhé straně prosadil Kulhánek a přesně přihrál střídajícímu Kalouskovi, který nedal domácímu brankáři šanci. „Vsadili jsme na hru s Bakešem v roli hrajícího brankáře, vytvořili si pár šancí, bohužel Petřík ani Škréta nedokázali zamířit přesně,“ podotkl přímý aktér Aleš Krejčík. Ke konci ještě rozhodčí nařídili dva 10 m kopy za akumulované fauly, první domácím chytil Horáček, na druhý 7 vteřin před koncem už nestačil, konečné skóre tedy znělo 6:4 ve prospěch Kladna.

Fakta – branky Dalmachu: Bakeš, Bernard, Kalousek, Mencl. Rozhodčí: Švagr, Vaněk. Diváků: 40. FC Dalmach: Horáček, Bakeš, J. Mencl, Bernard, Škréta, Kulhánek, Krejčík, Zdražil, Kratochvíl, Kalousek, Petřík.