Podobná bitva již byla pod Krkonošemi k vidění několikrát. Přesně počtrnácté hostí Trutnov semifinále Ženské basketbalové ligy. Jen jednou z něho vyšel jako vítěz. To když v sezoně 2003/04 vyřadil USK Praha v nejkratší možné době 3:0 na zápasy!

Třetí duel série se hrál 17. dubna 2004 a Kara jej vyhrála 84:59! Od té doby tohoto soupeře nikdy neporazila, a to k tomu měla 48 pokusů. Na den přesně po devíti letech přichází další příležitost. Vítězství Kary se sice ani tentokrát nepředpokládá, v nedělním druhém utkání série však svěřenkyně trenéra Martina Petrovického soupeři jasně ukázaly, že se předem vzdávat rozhodně nehodlají. Jejich statečný boj nadšeně kvitovali trutnovští fanoušci a právě na ně budou dnes hráčky Kary hodně spoléhat. Basketbalový svátek začne v 18.00.

Co se píše na profilu Facebooku Fan´s?Po obrovském boji jsme padli až v závěru: ZVVZ USK Praha – Kara Trutnov 83:70! Fantastický výkon předvedly naše basketbalistky ve druhém semifinále. První poločas po skvělém týmovém výkonu vyhrály o 3 body a ještě čtyři a půl minuty před koncem utkání byl rozdíl ve skóre pouhé 4 body! Závěr si už bohužel soupeřky ostřílené Euroligou a největší ligové favoritky pohlídaly. Před výkonem a nasazením našich holek ovšem můžeme jen smeknout. Takhle se hraje play off – nadoraz, ať proti stojí kdokoli! Holky děkujeme a jsme na vás hrdí!!!