Podrobná pravidla soutěže Hospůdka roku 2009 naleznete na ZDE.

Seznam s krátkým popisem jednotlivých přihlášených v posledním kole (i předchozích) najdete ZDE.

Zvolte si nejlepší hospůdku!

Právě nyní máte poslední možnost hlasovat pro podnik, do kterého rádi zajdete se svými přáteli na sklenku vína, s kamarády na dobré pivo nebo s celou rodinou na vyhlášené speciality místní kuchyně.

Téměř čtvrt roku v naší soutěži zveřejňovali fotografie a doprovodné texty, v nichž jsme vám představovali „hospůdky“ východočeského regionu. Celkem jsme vám jich včetně těch posledních zveřejněných přiblížili rovných pětadevadesát.

Našli jste mezi hotely, penziony, restauracemi, hospodami, sportovními bary, cukrárnami a dalšími „občerstvovacími“ podniky právě ten váš? Pokud ano, nic už nebrání tomu, abyste se zúčastnili losování. Vystřihněte kupon, který je otištěný v sobotním vydání našeho Deníku, vyplňte jej a co nejdříve pošlete na naši adresu.

Náš Deník odmění podnik, který od vás získá nejvyšší počet hlasů a bude se tak moci pyšnit titulem Hospůdka roku 2009. Na ceny se však může těšit také pětice čtenářů, kteří do redakce zaslali své hlasy.

Průběžné pořadí hlasování čtenářů

#nahled|https://g.denik.cz/17/9d/hospudky_hlasovani_prubezne_posledni_denik-hp_top.jpg|https://g.denik.cz/17/9d/hospudky_hlasovani_prubezne_posledni.jpg|Hospůdky 2009: Průběžné pořadí.#

Hospůdky z Trutnovska:

34. PIVNICE NA BOUCHALCE

37. HOTEL KRAKONOŠ

50. RESTAURACE NA VIDLIČCE

69. RESTAURANT ADAM

89. PENSION AMBROSE MOLONEY´S

91. VICTORY CLUB VRCHLABÍ

94. PENZION LASIE