deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Úspěch archeologů: Při nových vykopávkách v Pompejích byly objeveny ohromující umělecké fresky.
Krach šimpanzího výběhu v Zoo Brno: Pavilon nesplňuje standardy pro jejich chov.
ECB ponechala základní úrokovou sazbu: Konkrétně na 4,50 procenta. Úroky se nezměnily již páté zasedání za sebou.
Finále Evropské ligy: Basketbalistky USK Praha se o něj střetnou s Villeneuve-d'Ascq.
MF prodalo státní dluhopisy za 9,6 mld. korun: Zájem investorů byl dvojnásobný.
Trojice amatérů vykradla kasino v Čížově: Žetony za miliony jim byly k ničemu. Drama v Želenicích: Policie vyšetřuje násilnou smrt, podezřelého zadržela.
Zelenskyj je na summitu v Litvě: Pavlovi poděkoval za iniciativu na zajištění munice. Ve Vilniusu mluvili i o další pomoci a potřebách Ukrajiny.
Vraždil v lesích na Kladensku: Film Lesní vrah o muži ze Slaného jde do kin. Dobrá zpráva pro cestu do hor: Obchvat Opočna bude skoro o rok dřív. Zemřel poslanec Miroslav Krajíček: Významnému opavskému patriotovi bylo 77 let. Vyvrácená značka, škoda 80 tisíc a pokuta: Řidiče auta u Křivic rozptýlil hmyz. Policista z Ostravy chtěl nižší trest: Od soudu odcházel viditelně otřesen. Komplikace na D5: Dálnici u Berouna ve směru Praha uzavřela na 18,5 km nehoda pěti aut se zraněním. Jedno auto hořelo. Tvoří se kolony.
Zvuky s vysokou frekvencí: Některé žáby vřískají, jen je neslyšíme, zjistili brazilští vědci.
Voda zaplavila 3524 soukromých domů: V Kazachstánu evakuovali kvůli záplavám téměř 98 000 lidí.
Podíl ropy z Ruska na dovozu do ČR: Loni mírně stoupl na 58 procent.
Česká pošta loni snížila ztrátu: Konkrétně o jednu miliardu na 756 milionů korun.
Premiér Fiala k migračnímu paktu: Pro vládu je důležité, aby měla účinný nástroj proti ilegální migraci. Pakt byl ale zmírněn, proto jsme hlasovali proti. Aktuální úplatkářská kauza na liber. magistrátu: Někdo porušil mlčenlivost, řekl hejtman Půta. Přiznal, že mluvil s policií.
Výroba nábytku v ČR: Loni poprvé od roku 2010 klesla, a to na 51,45 mld. korun.
Noční útok: Rusové při něm úplně zničili Trypilskou tepelnou elektrárnu jižně od Kyjeva, uvedl šéf dozorčí rady podniku Centrenerho.
Novým poslancem se stal Marcel Dlask: Dnes složil slib. Šéf krajské organizace SPD v Pardubickém kraji nahradil ve Sněmovně zesnulého Jaroslava Baštu.
Tunel Homole pro D35: Začne se razit až později. Nejdřív se musí vyprojektovat. Vážná nehoda mladistvých v mopedautě: Na hlavní u Protivína je smetl Superb.