deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Dva roky od hromadné otravy ryb v Bečvě: Jak teď vypadá život v řece? Protesty proti částečné mobilizaci: Do ulic vyšli lidé po celém Rusku. Policie již zatkla přes 500 lidí, demonstrantům hrozí až 15 let vězení. Kauza ohledně nenávistných zpráv: Žena z Pardubic je spojovaná s vyhrožováním smrtí. SPD ji z kandidátky stáhlo. Neumětely jsou o krok blíž k vodovodu: Náklady značně předčí rozpočet obce. Boj o Senát: Četník Töpfer v televizi? Nefér reklama, kritizuje protikandidát. Rozhovor s historikem: Masaryk je celosvětově mimořádnou postavou. Předběhl dobu, řekl Alain Soubigou. Začíná podzimní vlna očkování proti pneumokokům: Děti a senioři jej mají zdarma. Po pohřešovaném muži stále pátrají: Zapojili se policisté, hasiči i vrtulník. Rozhovor s Monikou Ladmanovou: Zimu určitě zvládneme. Evropská unie si tím je jista, říká.
Žaloba na exprezidenta Trumpa a jeho tři děti: Podala ji newyorská generální prokurátorka, a to kvůli podvodům, jichž se podle ní dopustili při podnikání.
Titul Strom roku 2022: Získala jej hrušeň hnilička z Drásova na Příbramsku, na druhém místě skončil javor babyka z Ústí nad Orlicí. Lavičky na hrobech i na stromě: Na hřbitově v Meziříčí řádí vandal, podívejte se na fotografie. Vědcům se podařil další malý zázrak: Číňané naklonovali prvního arktického vlka. Vychovává ho fenka bígla. Cesta Kamerunem v Rezervaci Dja: Pražská zoo otevře nový pavilon goril. Práce ušlechtilých chladnokrevníků: Tuto krásu a sílu tažných koní mohli obdivovat lidé letos na svodu. V Česku chybí desítky pěstounů: Náhradní rodina pro Vanesku se hledá.
Stav české měny: Kurz koruny se blíží 25 Kč/USD, pražská burza oslabila.
Nečekaná rezignace: Generální manažer Nedvěd končí u hokejové reprezentace. Vyvrácený smrk: Spadl na auto na Šumavě. Řidič vyvázl s lehkým zraněním. Na břehu Sázavy znásilnil mladou ženu: Krátce po činu ho dopadla policie. Vývoj projektů: Podepsáno. První malý modulární reaktor by mohl stát u Temelína už v roce 2032. „Za vlhčí Bruntál“: Zubaté žáby ve městě spustily volební kampaň. Policie si došlápla na dealery pervitinu: Zabavila půl milionu korun, auto i byt. Závěť Alžběty II.: Devadesát let zůstane tajemstvím. Karel III. zdědí labutě. Šachový skandál: Mistr světa vzdal duel po prvním tahu, připomněl český podvod.