deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Ultrapravicový politik se stane šéfem policie: Izraelský krajně pravicový politik Itamar Ben-Gvir se stane ministrem policie na základě koaliční dohody.
Setkání Putina s matkami vojáků: Ruský prezident prohlásil, že sdílí hoře matek, které přišly o syny.
Viceprezident obviněn z korupce: Protikorupční úřad Malawi zatkl viceprezidenta země Saulose Klause Chilimu kvůli obvinění z korupce.
Předražená jízda taxíkem: Žena zaplatila za padesátikilometrovou cestu do Prahy 6000 Kč. Taxikářka prý peníze vrátí do Vánoc. Český hokejista končí v KHL: Hokejový obránce Jordán z rodinných důvodů končí angažmá v Chabarovsku.
Na MS padla první červená karta: Fotbalisté Íránu porazili na MS díky gólům v nastavení 2:0 oslabený Wales.
Šamanský rituál na hygienické stanici: Muž donesl na podatelnu v Brně žádost, následně rozsypal neznámý prášek a zmizel. Mělo se jednat o rituál. EET nejspíš definitivně skončí ke konci roku: Schválila to sněmovna. Opoziční ANO neprosadilo její dobrovolnost.
Švédi obvinění ze špionáže pro Kreml: Bývalý pracovník švédské bezpečnostní policie a ozbrojených sil stanul před soudem společně se svým bratrem.
Zájem o dřevo na topení se snižuje: Cena palivového dříví u dodavatelů v říjnu meziročně stoupla o 37 procent.
Facebook na černé listině: Ruské ministerstvo spravedlnosti zařadilo společnost Meta Platforms na seznam extremistických organizací.
Úmrtí civilistů ve válce: Vzdušné údery Ruska na Ukrajinu od října zabily 77 civilistů, uvedla OSN.
Operace za svitu baterky: Ukrajinští lékaři za uplynulých 30 hodin provedli 11 transplantací různých orgánů, a to v době výpadků elektřiny.
Návrhy na jmenování soudců: Ministr spravedlnosti Pavel Blažek navrhl prezidentovi Zemanovi ke jmenování 35 nových soudců.
Pomoc Turecku: Katar nejspíš Turecku poskytne další financování až ve výši deseti miliard dolarů (234 miliard korun).
Více než tři sta mrtvých: Počet obětí po pondělním zemětřesení, které zasáhlo ostrov Jáva v Indonésii, se zvýšil na 310.
Představení kandidátu v boji o Hrad: Ministerstvo vnitra dnes v 15:00 představí jména prezidentských kandidátů, kteří splnili zákonné podmínky.
Babiš se nebude účastnit debat: Andrej Babiš se do konce roku nezúčastní žádné debaty prezidentských kandidátů. Strategii teprve bude řešit.
Poničená expozice: V centru Hradce Králové někdo tento týden poškodil vraky aut dovezené z válkou zasažené Ukrajiny.
Nové dodávky vojenského vybavení: NATO nepoleví v podpoře Ukrajiny, je to cesta k míru, řekl generální tajemník Jens Stoltenberg.
Největší tuzemský telekomunikační operátor: Společnost O2 loni zvýšila zisk o desetinu na 6,5 miliardy korun.
Modrá kolečko za osm dolarů měsíčně: Twitter příští týden spustí předplatné pro ověřovací ikonu, oznámil Elon Musk.
K 26. březnu 2021 bylo v ČR 2 317 276 domů: Ve srovnání s předešlým sčítáním v roce 2011 tak přibylo přes 159 tisíc domů.
Snaha o nezvyšování cen pohonných hmot: Ghanská vláda se připravuje na nákup ropných produktů za zlato a ne za dolarové rezervy.
Průzkum v Polsku: Většina Poláků si přeje, aby si uprchlíci z Ukrajiny, kteří nyní žijí v Polsku hradili alespoň část svých nákladů sami.