Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Turnaj WTA v Praze: Tenistka Krejčíková bude startovat pouze ve čtyřhře s Kateřinou Siniakovou. Z účasti ve dvouhře se omluvila.
Závodníci se proženou Příbramí: Slavná rally oslaví 43. ročník ve velkém stylu.
Mimořádný západ slunce nad Brnem: NASA ho vyhlásila astronomickým snímkem dne.
Rok po tragédii: Kolín odhalil památník zesnulého hasiče Zdeňka Hejduka.
Lidé se sešli před čínskou ambasádou v Praze: Podpořili tím meditační hnutí Fa-lun-kung a připomněli si tak 25 let od toho, co hnutí v Číně zakázali.
Celosvětový výpadek IT: Šéf společnosti CrowdStrike se v rozhovoru pro NBC omluvil za problémy a tvrdil, že firma problém vyřešila.
Rusko dalo pokutu Googlu: Soud uložil americké společnosti pokutu asi 1,05 milionu korun za to, že neodstranila údajně nepravdivé informace.
V Pásmu Gazy se podle agentury OSN šíří anarchie: Dochází k častému rabování, střelbě a zabíjení a civilní obyvatelstvo čelí akutní humanitární krizi, uvedla Reuters.
Úpadek hutě Liberty Ostrava: Odboráři firmy upozornili insolvenčního správce na to, že hrozí odchod většiny zaměstnanců z podniku.
Gerškovič jde do vězení na 16 let: Amerického novináře deníku Wall Street Journal v Rusku zatkli kvůli obvinění ze špionáže. Dnes ho odsoudili.
Velká Británie uvolní peníze pro UNRWA: Země pozastavila výplatu zaměstnancům úřadu OSN pro palestinské uprchlíky začátkem roku, uvedl ministr zahraničí Lammy.
Řidič na Sokolovsku narazil do vosího hnízda: Vosy komplikovali práci hasičů. Při nárazu auta do stromu spadlo a poštípala jednoho člověka.
Nadšenci do zeleniny míří na Břeclavsko: Oblíbené i netradiční odrůdy rajčat a paprik vystavuje Národní zemědělské muzeum ve Valticích.
Plzeň jde proti Ředitelství silnic a dálnic: Město nesouhlasí s další rekonstrukcí okružní křižovatky u Makra, kterou chce ŘSD o letošních prázdninách realizovat.
Policie zasahuje u nehody na Lounsku: U Lubence se srazil minibus s autem. Podle předběžných informací se víc než 10 lidí zranilo, řekl mluvčí policie.
Celosvětový výpadek IT: Australský odborník na kyberbezpečnost Troy Hunt označil dnešní problémy počítačových systémů za největší v historii.
Zákaz použití zbraní dlouhého doletu v Rusku: Zelenskyj požádal britského premiéra, aby mu pomohl přesvědčit ostatní spojence, aby toto omezení odstranili.
Požár u železniční trati: V úseku Benešov u Prahy - Olbramovice zasahují hasiči. Předpokládaný konec omezení v dopravě bude ve 14:00.
Krize v brněnském VIDA: Jihomoravský radní pro oblast vědy Jiří Hlavenka předloží odvolání ředitele brněnského vědeckého parku Lukáše Richtera.
Čeští hasiči likvidují požáry v Bulharsku: Jejich dnešním hlavním úkolem je chránit vesnici Strandhza a obydlené okolí před postupujícími plameny.
Bangladéští studenti protestují: Nesouhlasí s přidělováním pracovních míst ve státní správě. Protesty nabývají stále násilnějších forem.
Blízký spolupracovník Usámy bin Ládina je ve vazbě: Pákistánské protiteroristické úřady zatkly jednoho z vůdců teroristické sítě al-Káida Amína Haka.
EU dá na českotřebovské nádraží 7 miliard korun: Nádraží potřebuje modernizovat. Velké změny čekají zdejší podchody a vznikne i nová lávka.
Požár na Hodonínsku: Hasiči zasahují u Terezína, kde hoří vzrostlé pole. Vyhlásili 2. stupeň poplachu.
Dva nové jaderné bloky v elektrárně Dukovany: Česká přenosová soustava je na ně připravena, pokud se druhý z nich připojí po odpojení současných bloků.