Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Putin varoval Jižní Koreu: Po podpisu dohod s KLDR uvedl, že pokud Soul dodá zbraně Ukrajině, Rusko přijme pro jih nepříjemná rozhodnutí.
Muž v Brně nadýchal přes pět promile: Dva týdny ho neviděli v práci, byl v přístěnku se 14 lahvemi vodky.
Hasiči zasahovali v Broumovských skalách: Lezci vyprostili ženu z pět metrů hluboké průrvy u Junácké vyhlídky, vyvázla bez zranění.
Češka zmizela v Chorvatsku z kempu: 70letá žena z Přerova je nezvěstná od 18. června, chorvatská policie žádá o spolupráci.
Kolize kamionů omezuje provoz na D1 na Benešovsku: Po srážce u Trhového Štěpánova je uzavřený směr na Brno, zasahují hasiči, jede kamion veze nebezpečnou látku.
Následky výbuchu na Libavé: Po nehodě zůstává v nemocnici jeden zraněný, sedm dalších je v domácím léčení. Jeden člověk při incidentu zemřel.
Začala dostavba D3: Stavební firma zahájila práce na úseku dálnice u Tábora. Hotovo má být za 40 dnů, uvedl ministr dopravy Kupka.
Fotbalisté trénovali před utkáním s Gruzií: Národní tým se před sobotním zápasem připravoval na své základně, na výzvu UEFA šetřili trávník v Hamburku.
Sněmovna schválila korespondenční volbu: Poslanci podpořili ve třetím čtení novelu umožňující hlasování poštou ze zahraniční. Zákon míří do Senátu.
Chorvatsko postihly výpadky elektřiny: Bez proudu jsou velké části země a také Bosny a Černé Hory. Region sužují vedra přes 40 stupňů.
Policie vyjížděla ke střelci ve Starém Městě: Muže zadržela zásahová jednotka, zjistila, že střílel z plynové pistole.
Hasiči vyjeli k požáru domu v Pardubicích: Plameny zachvátily starší stavení, ohnisko je ve stodole hlásí zasahující jednotky.
Tenistka Vondroušová má zraněnou kyčel: Musela odstoupit z turnaje v Berlíně, úraz je ale lehčí a obhajobu titulu ve Wimbledonu by měla stihnout.
Ukrajina a Moldavsko zahájí přístupová jednání: Vyjednávání obou zemí o budoucím vstupu do EU začnou 25. června, uvedly pro Interfax bruselské zdroje.
Policie obvinila myslivce: Muž loni omylem zastřelil rybáře u slepého ramene Odry. Čelí podezření z usmrcení z nedbalosti.
Čeští turisté zranění na Islandu: Týden po nehodě autobusu jich zůstává v nemocnici 6, dva ještě na JIP, ale jejich stav se zlepšil.
Praha podala trestní oznámení v kauze Dozimetr: Magistrát poukázal na výsledky auditu v dopravním podniku, ukazují podle něj na předražené zakázky.
Italskou hliníkárnou otřásl výbuch: Po havárii v závodu u Bolzana je zraněných osm dělníků, pět je v kritickém stavu, převážně s popáleninami.
ANO chce schůzi kvůli střelbě na fakultě: Hnutí navrhne zřízení vyšetřovací komise, sdělila předsedkyně poslaneckého klubu Alena Schillerová.
Josef Skála podal ústavní stížnost: Bývalý místopředseda KSČM napadl rozsudek, kterým mu soud uložil podmínku za popírání katyňského masakru.
Český zahraničí dluh vzrostl o o 230,6 miliard: Údaje za první čtvrtletí oznámila ČNB. Na celkové výši 4,85 bilionu se podílí 77 % soukromý sektor.
Britský turista zemřel po útoku nožem: Španělská policie potvrdila smrt jednoho muže po incidentu před nočním podnikem v okolí Barcelony.
Ruský letecký útok zabíjel v Doněcké oblasti: Po výbuchu klouzavé bomby v Selydove na východě Ukrajiny zemřeli 2 lidé, 3 jsou zraněni, uvedly úřady.
Bývalého italského fotbalistu zranili lupiči: Do domu 57letého Roberta Biggia u Vicenzy se vloupali, když se díval na zápas národního týmu na Euru v Německu.
ANO změní frakci v europarlamentu: Lídr Andrej Babiš uvedl, že hnutí vystoupí ze skupiny Renew, protože s liberály nemůže plnit svůj program.