deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Při požáru na Frýdecku zemřel člověk: Hasiči našli tělo bez života při likvidaci požáru v Návsí, okolnosti prověřují vyšetřovatelé.
Archeologové mají nový nález z Pompejí: V nově zkoumaném domě ve městě zničeném výbuchem Vesuvu odkryli hodnotné starověké fresky a další výzdobu.
FBI prozkoumá trosky nalezené u Aljašky: Z moře je vyzvedli rybáři, vyšetřovatelé budou zjišťovat, zda nejde o například o zbytky nezjištěného výzvědného balonu.
Ruské drony zabíjely v Oděse: Po zásahu domu v ukrajinském přístavním městě zemřelo 7 osoby, včetně malého dítěte, zraněných je 6.
Pronikl první na Kapitol: Porota ve Washingtonu uznala vinným muže, který 6. ledna 2021 vpadl po bitce s policií do budovy Kongresu.
Paniku ze štěnic zneužilo Rusku, říká Francie: Loňský vzestup případů obtížného hmyzu ruská propaganda zesilovala a provokovala, tvrdí úřady.
Ruská policie zatýkala: Po pohřbu Alexeje Navalného zadržela zatím kolem stovky lidí, uvádí nezávislá média.
Dnes bude zataženo až oblačno: Nejvyšší denní teploty 11 až 15 °C, na západě a při déletrvající mlze kolem 10 °C, v 1000 m na horách kolem 7 °C.
Slib amerického prezidenta: USA začnou do Gazy shazovat humanitární pomoc z letadel, oznámil Joe Biden.
Klíčový bek má po sezoně: Třinecký hokejista Jeřábek utrpěl otevřenou zlomeninu holenní a lýtkové kosti.
Tenista Rubljov řval rozhodčímu do obličeje: Za sprosté nadávky přišel o peníze i body. Punkevní jeskyně navštíví vodník nebo lovci: První březnovou sobotu se budou kostýmové prohlídky.
Hokejisté Litvínova zdolali Vítkovice: Drží naději na přímý postup do čtvrtfinále.
První porážka v sezoně: Třinec ztratil s Pardubicemi třígólový náskok, ale vyhrál po nájezdech.
Úspěch švýcarského lyžaře Odermatta: Vyhrál i osmý obří slalom v sezoně SP a zajistil si potřetí za sebou malý křišťálový globus za prvenství v disciplíně.
Bezpečnostní situace v H. Králové se zlepšuje: Město přestěhovalo část problematických nájemníků Harmonie.
Ministr Rakušan jednal ve Lvově: Konkrétně o ukrajinských uprchlících a policejní spolupráci, s protějškem Ihorem Klymenkem.
Vedení New Yorku bojuje proti zápachu i krysám: Ppodniky už nemohou nechávat pytle s odpadky na chodnících.
Rozhodnutí Odvolací komise FAČR: Vrátila etické komisi případ bývalého kancléře Mynáře.
Karlovy Vary porazily Spartu: Hokejisté K. Varů si tak zajistili postup do předkola play off.
České Budějovice přehrály Kladno: Hokejisté Budějovic vsítili celkem pět branek, Rytíři jen tři.
Výstavba na Moravském Předměstí v H. Králové: První obyvatelé se nastěhují už na podzim 2025. Řidič v centru Štětína úmyslně vjel do lidí: Podle policie nešlo o teroristický čin, zraněno je 19 lidí. Poprava sériového vraha v USA skončila fiaskem: Zbytečná muka, valí se kritika. Méně byrokracie i peníze na chov zvířat: Vláda vyhoví části požadavků zemědělců.