deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Přípravy na volby na Kladensku vrcholí: Prezident bude volit už jako občan Lán. Dvanáct let hrůzy: Matku podle obžaloby surově bil a nutil ji prodávat marihuanu. Vary v den voleb shánějí komisaře: Řada se jich na poslední chvíli omluvila. Zlato z Moskvy 1980: Petr Němec by jej neprodal. Peníze mi jeho cenu nenahradí.
Žaloby firem z Agrofertu na EK: Zamítl je soud Evropské unie. Mlékárna Hlinsko a Primagra neuspěly se stížností na pozastaevní dotací.
Spáchání válečných zločinů: Došlo k nim na Ukrajině, uvedla vyšetřovací komise OSN. Byly i znásilňovány či mučeny děti.
Požár výrobní haly: Došlo k němu dnes nad ránem v Chrášťanech u Prahy. Vznikla škoda dvacet milionů korun, nikdo nebyl zraněn.
Domácí pohár: Fotbalisté Slavie do něj vstoupí derby na Dukle, Plzeň se představí v Hlučíně.
Memoranda o spolupráci: Podepsaly je Tchaj-wan a Česko. Jde o školství, vědu a kulturu.
Pozdní rezignace: Kontroverzní kandidátka SPD chtěla odstoupit z voleb. Prošvihla ale termín. Hadí muž z Jihlavy jen tak z vězení nevyjde: Dostal další roky navíc. Skupina vykradačů stavebních buněk: Zadržela ji zásahová jednotka. Dohoda se nekoná: Majitel pozemků v Hajnici nadále blokuje stavbu D11. Exkluzivní rozhovor s brněnským talentem: Někdy mě lidé na ulici poznají, ale celebrita nejsem, říká Šalé. V Jemnici se s volbami koná i referendum: Na ministerstvu o tom netušili. Pozor na dodavatele energií: Zkoušejí měnit smlouvy a zdražit. Tajemné otřesy na Marsu: Robot NASA na záhadu přišel, souvisí s novými krátery.
Seriál ME tahačů míří do finiše: Lacko stále usiluje o celkově třetí místo.
Nové generace Passatu a Superbu: Škoda a Volkswagen ladí termíny jejich uvedení. Noční můra Rusů: Mobilizaci se brání. Raději si zlomí ruce, nebo volí vězení.
Italové v neděli vyberou nový parlament: Šanci na vítězství má pravice.
V Plzni došlo v noci k vraždě: Policie rozjela pátrání po vrahovi. Referenda o připojení k Rusku: Začala dnes ráno v okupované části Ukrajiny. Konají se do úterý, Západ je neuzná.
Přesun výroby z Německa a východní Evropy: Mohlo by k němu dojít v případě přetrvávajícího nedostatku plynu, uvažuje Volkswagen.
Čáp Chebáček: Má vylepšenou 3D protézu a prostornější domov.