Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

V Písku srazil vlak člověka: Muž nehodu nepřežil, provoz je zastaven.
Závod na 1000 metrů na ME: Kajakářka Anežka Paloudová skončila těsně čtvrtá.
Lebky, kam se podíváš: Severozápadní pyramida v sedlecké kostnici prošla renovací.
Požár skladovací haly v Brandýse nad Labem: Na místě je 22 jednotek, míří sem i hasiči z Prahy. Je vyhlášen 3. stupeň poplachu.
Na Berounsku explodoval sklad pyrotechniky: Ve výrobně v Praskolesích vypukl požár. Policisté evakuovali okolí. Itálie zahájí obhajobu na Euru proti Albánii: Španělsko hraje s Chorvatskem. Slovenská policie obvinila Češku z pytláctví: Podezírá ji z ulovení medvědice. Policie vyvrací fámy: Dezinformátor Pavel Zítko je stále v pátrání. Praha 11 má konečně starostu: Je jím Martin Sedeke. V radě městské části se změnila polovina členů. Fotbaloví reprezentanti si užili vyprodaný trénink: K týmu se vrátil obránce Ladislav Krejčí.
Ministerstvo průmyslu vypsalo dotační výzvu: Stát dá tři miliardy korun na stavbu větrných elektráren.
Sesuv půdy na Slovensku zastavil provoz na trati: Konkrétně na té mezinárodní mezi Mosty u Jablunkova a Čadcou. Vlaky nahradily autobusy, případně jedou odklonem.
Slovensko bude mít novou hlavu státu: Zvolený slovenský prezident Peter Pellegrini se v sobotu ujme funkce.
Partneři z Jantarové stezky: Náchod a lotyšskou Bausku spojuje kuronská historie. Srnčata v ohrožení: V době senoseče je v polích zachraňují retrívři z Mělníka. Úplné sečtení výsledků eurovoleb: V europarlamentu má lidovecká frakce 190 křesel, socialisté a demokrati 136, třetí je Obnova Evropy s 80 mandáty.
Čistý zisk Metrostavu loni vzrostl: Konkrétně o 29 % na 1,1 mld. Kč. O 3,5 pct na 51,6 mld. Kč vzrostly i provozní výnosy, vyplývá z výroční zprávy firmy.
Zavedení korespondenční volby z ciziny: Poslanci mají hlasovat příští pátek od 13:00. Rozhodla o tom dnes Sněmovna na návrh vládního tábora.
Země Severoatlantické aliance se shodly na plánu: Chtějí, aby NATO převzalo od USA koordinaci dodávek zbraní pro Ukrajinu, uvedla ministryně obrany ČR.
Stažení ukrajinských vojáků z východu Ukrajiny: Ruský prezident Vladimir Putin jej označil za podmínku pro rozhovory s Kyjevem.
Vražda a sebevražda v Klatovech: Muže našli ve vyhořelém bytě, žena se oběsila.
Summit G7 vyzve Čínu a Írán: Chce, aby nepomáhaly Rusku v boji proti Ukrajině.
Výplata věřitelů Sberbank CZ končí: Dvakrát prodloužený termín se prodlužovat nebude. Z 56,8 miliardy Kč bylo vyplaceno 99 procent.
Pohraniční stráž hlásí incident: Finsko má podezření, že ruská vojenská letadla narušila jeho vzdušný prostor.
Cizinec neměl v Česku žádné komplice: Podezřelý ze žhářského útoku v Praze jednal sám, řekl ministr vnitra Vít Rakušan.