„Připravuji klip ve stylu road tripu, poprvé v něm bude někdo hrát mého kluka,“ říká Andrea v novém podcastu Backstage. Modelku Andreu Kalousovou tam pozvala redaktorka lifestylového webu iglanc.cz Adéla Nosková.

Té Andrea mimo jiné prozradila, jak si adepta na kluka vybírala, jakou pizzu by si už nikdy nedala i něco bližšího o svém vztahu s bývalým přítelem, kterého všichni znají pod přezdívkou Kazma.

Na svém instagramu zveřejnila fotku po pádu z jednokolky.

„Spadla jsem na zadek - na kostrč a pak ujela asi ještě 30 metrů. Snažila jsem se to nějak rozchodit, asi za čtyři hodiny se mi jedna polovina zadku začala rychle zvětšovat. Připadalo mi to jako metr čtvereční modřiny,“ svěřila se Andrea, která si kvůli tomu nemohla dva měsíce pořádně sednout.

Na místě úrazu má i po dvou letech stále bouli. „Ví o ní jen málokdo, mám tam vyrýsovanou takovou trojku,“ přiznala se.

Andrea Kalousová - Co Bude Dál:

Zdroj: Youtube

A jak lidi reagují na její zpěv? „Teď mi začíná víc lidi psát, že se jim můj zpěv líbí, že jsem se nějak vyzpívala. To jsem si přála, a je to skvělé. Ačkoli ještě pořád, když mi někdo řekne, že krásně zpívám, mám tendenci si myslet, že si ze mě dělá srandu. Ale už se o mně méně mluví jako o modelce a více jako o zpěvačce, a to mě těší,“ popsala.

Tamara Klusová v podcastu Backstage s Adélou Noskovou. Během natáčení zazněly pikantní historky
Tamara Klusová by ráda změnila pohlaví. Chce vyzkoušet všechno

Andrea také prozradila, jak by si představovala svou rozlučku se svobodou.

„Já bych chtěla hrát hodně her. Dostat dobré úkoly, které by mě hodně vyhodily z mý komfortní zóny. Jako třeba že si namaluju pusu červenou rtěnkou a budu ji muset obtisknout někomu cizímu zezadu na tričko. Vlastně lepší by bylo, kdybych to nedělala já, ale líbilo by se mi, kdyby to dělal někdo jinej,“ uvedla.

V dalším dílu podcastu se dozvíte i to, jak se jí žije s kočkou uzurpátorkou a jaké stopy na ní zanechalo Peříčko. A také něco z toho, na jaké horory se dívala v dětství, nebo proč chtěla rychle dospět.

Bakstage s Adélou NoskovouZdroj: Se svolením IGlancCo je Backstage?
Backstage je tajné území slavných - zákulisí, kam mají přístup jen ti, kterým patří a pak pouze pár vyvolených s backstage pasem jako vstupenkou na krku!

Teď do něj můžete díky novému podcastu Adély Noskové vejít i vy!

Hosty podcastů Backstage na iglanc.cz jsou influenceři, hudební interpreti, ale také manažeři, výtvarníci, slavní… Prostě všichni ti, kteří tvoří svět umění.