KDY:  20. listopadu ve 20:30 
KDE: http://www.kinosemily.cz/
ZA KOLIK:  prvních 200 lidí zdarma

Kino Jitřenka  promítá v tuto dobu online ve spolupráci s projektem Moje kino. On line se uskuteční tento týden i Europa Cinemas Night, v rámci které kino uvede nejúspěšnější polský film poslední doby Corpus Christi.
Vstupné na tuto projekci bude pro prvních 200 lidí zdarma zdarma a po shlédnutí filmu se můžete těšit na diskuzi s Pastoral Brothers, kteří uvedení tohoto filmu v ČR aktivně podpořili

Jak funguje Moje kino Live?
Kupte si vstupenku, jako byste si kupovali lístek do kina. Prodej lístků končí vždy 30 minut před začátkem představení. Odkaz na stream kino zašle po ukončení předprodeje.

V online kině platí tato pravidla: Nasát atmosféru našeho kina můžete už 30 minut před začátkem představení. Díky tomu si můžete naplno užít chat před filmem. Film začíná přesně. Po filmu můžete ještě probrat dojmy a filmové zážitky. Kdo nechce, chat používat nemusí, lze ho i vypnout.

Kino se snaží navodit atmosféru kinosálu se vším, co k němu patří. Čekají vás úvody, reakce diváků, společnost přátel, a zároveň můžete podpořit své oblíbené kino v nelehké době. Hezky se oblečte, těšíme se na vás!

A o čem je film Corpus Christi? Podívejte se na video, které k filmu natočili Pastoral Brothers

https://www.youtube.com/watch?v=oDqFx-m4d0M