Festival si připisuje hned dvě výjimečnosti oproti jiným festivalům, a to za festival s nejlepším výhledem a festival pořádaný v nejvyšší nadmořské výšce v ČR! Ve čtvrtek 8. 8. odstartuje večírek pro nedočkavéa kapely Vypsaná Fixa, VHS, MZH, Daily Coffee, Až naprší a Uschne.

Páteční zahájení 9. 8. 2019 bude tradičně patřitKrkonošské Dechovce a dále se na dvou podiích během dvou dnů vystřídají: Tři sestry, Monkey Business, Dymytry, Ivan Mládek a Banjo Band, Visací zámek, Prago Union, Krucipüsk, Plexis, Doctor P. P., Komunál, SPS, E!E, Pipes and pints, Kohout plaší smrt, Xavier Baumaxa, The Fialky, Znouzectnost, Lety mimo, Apple juice, Totální nasazení, Deratizéři nebo Záviš.

Ve festivalovém městečku bude připraveno občerstvení návštěvníků včetně krajových specialit, stánky se suvenýry, kavárna, čajovna, i atrakce pro sportovní vyžití… Bezplatné stanování je možné na vyhrazené ploše v těsném sousedství koncertního areálu. Jsou připraveny i stany, pro případ nepříznivého počasí. Novinkou je o 50% levnější parkování proti předchozím létům a milovníci adrenalinu ocení nabídku na zlevněný Bungee Jumping z televizní věže.