Hasičský bál 2020
KDY: 15. února od 20 hodin
KDE: Horní Maršov

V letošním roce se k nám po roční pauze opět vrátí osvědčená kapela VzHáčka, kterou doplní ještě jedna kapela Alibirock.

VINTAGE VINYL BAZAR
KDY: 15. února od 11 hodin
KDE: Uffo, Trutnov 

Setkání fanoušků vinylových desek a všech hudebních artefaktů poprvé v Trutnově. Gramofonové desky i CD a MC všech žánrů a stylů. Prodejci z celé ČR i možnost vlastního prodeje.

Ples fotbalistů
KDY: 15. února od 20 hodin
KDE: Dvůr Králové

Léta plynou a stejně jako královédvorští fotbalisté hrají v pořadí již 16. divizní sezonu, pořádají i 16. PLES FOTBALISTŮ.

Pochod "Za ohřátou medovinou"
KDY: 15. února od 9 hodin
KDE: Radvanice

Akce pro běžkaře i pěšáky na trasách zvolených dle své zdatnosti s průchozím místem na Jestřebí boudě v osadě Paseka v Jestřebích horách. Registrace na Jestřebí boudě od 9 do 15 hodin. Startovné 30 Kč, člen KČT a děti 20 Kč.

Dětská Maškarní Karnevalová Show
KDY: 15. února od 16 hod
KDE: Mladé Buky

V sobotu od 16:00 hodin na sále v Hospůdce u Luboše. Vstupné dospělí 50,- Kč, děti zdarma. Přijďte v maskách!

Sokolský ples
KDY: 15. února od 20 hodin
KDE: Dolní Kalná

Srdečně vás zveme na Sokolský ples v Dolní Kalné.

Pašeráckej vejkend
KDY: 14.-15. února
KDE: Rokytnice nad Jizerou

Zveme vás na tradiční, každoročně pořádanou a oblíbenou akci PAŠERÁCKEJ VEJKEND v Rokytnici! Těšte se na Pašeráckej jarmark na Dolním náměstí s bohatým doprovodným programem, vepřovými hody a krkonošskými poudačkami. Na průvod s Krakonošem a hlavně na úžasný Sjezd pašeráků na Studenově s ohnivou show a ohňostrojem. A také sobotní lyžníky v lyžařských školách

Dětský karneval
KDY: 15. února od 14 hodin
KDE: Dvůr Králové

Americana Bar vás srdečně zve malé i velké na DĚTSKÝ KARNEVAL, který proběhne v sobotu od 14:00 hodin.

Masopust na Dlaskově statku
KDY: 15. února od 12 hodin
KDE: Dolánky u Turnova

V sobotu se na Dlaskově statku v Dolánkách uskuteční tradiční masopustní veselí. Všichni zúčastnění mohou ochutnat zabíjačkové pochoutky, popít nápoje alkoholické i nealkoholické a především se mohou těšit na bujarý rej maškar, hudbu a vystoupení folklorních souborů. Kroje i tradiční masopustní masky předvedou folklórní soubory Hořeňák z Lázní Bělohradu a Šafrán z Jablonce nad Nisou. K tanci i poslechu zahraje turnovská kapela Různá dobrá společnost.

Rodinný dýchánek s lomnickými pověstmi
KDY: 16. února od 15 hodin
KDE: Lomnice nad Popelkou

Odpoledne pro děti s rodiči či prarodiči pořádané Komisí Zdravého města. Zámecká stezka za pokladem tatarského mužíka – plnění rozmanitých úkolů, pohádka O kouzelném zámku. Nebude chybět oblíbený skákací hrad a Seváčkova hernička.

Únorová fotovycházka do Krkonoš
KDY: 15. února od 9 hodin
KDE: Vrchlabí

Pohodový výlet na místa v Krkonoších, která jsou málo známá, ale hodně zajímavá. Akce s lektorem pro začínající i pokročilé fotografy.

Ples města Semily
KDY: 15. února od 20 hodin
KDE: KC Golf, Semily 

Součástí večera bude slavnostní předání „Ceny města Semily za rok 2019“. K tanci a poslechu hraje Big'O'Band Marka Ottla.

Punková seance Harrachoff - E!E, Volant, VHS, Kohouti
KDY: 15. února od 20 hodin
KDE: Harrachov

Tradiční punková akce v Harrachově na Sklářské chalupě. Vystoupí: E!Ečka, Volanti, VHS, Kohout plaší smrt (brojler punk 8).

DJ Michael Burian at Silver Rock Špindl
KDY: 14. února od 20 hodin
KDE: Špindlerův Mlýn

Michael Burian je český DJ, který patří ve své zemi k nejznámějším umělcům moderní hudební scény. Michael je ovšem dobře znám i za hranicemy své země. V současné době je jeden z nejvyhledávanějších dýdžejů Střední Evropy a jeho rytmy uslyšíte na eventech po celé Evropě, tento víkend i ve Špindlu.