více >>

Plastic People v kuchyni - bytový koncert v horách

Akce již skončila

Plastici v obýváku za kuchyní - bytový koncert v horách

Po loňském bytovém koncertě, kdy se magická atmosféra dala krájet, opět výjimečný koncert v soukromí. Dovolujeme si pozvat na ojedinělé vystoupení a setkání v obýváku za kuchyní v horách. Vloni u toho bohužel mnozí být nemohli, neboť největším nepřítelem nebyli estébáci a tajní policisté za dveřmi či novodobí autoritativní vládci a byrokratičtí úředníci, ale chřipka a omezený prostor.

Králové sametového podzemí. Undergroundová legenda legend. Unikátní bytový koncert a výjimečná událost s ojedinělou atmosférou, která se nemusí opakovat... Plastici se vrací ke kořenům, ale hrají i nové věci a energie z nich sálá - skladby jsou hutné, tvrdé, ucelené, ale přitom Plastikovsky nádherně temné a magické. Jediný koncert tohoto vesmírného druhu.

Bytový koncert v neobvyklém soukromém prostředí evokujícím atmosféru pospolitosti a ilegálních koncertů. Plastic People „v obýváku“ s neodmyslitelnými ikonami Vráťou Brabencem a Pepou Janíčkem, kteří v takovém prostředí naposledy hráli u Václava Havla. A pak zde v horách...

Přijďtě a dojeďte pobejt!

od  15. 2.  (21:00)
do  16. 2.  (00:00)
Horní Malá Úpa, Malá Úpa
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ