„Přátelé, přijela partička! Sláva," uvedl s humorem sobě vlastním partičku v Hankově domě právě Kohák. Představení je jedinečné v tom, že herci nikdy neznají jeho průběh. Ten je totiž konzultován s publikem, které hercům vybírá témata jednotlivých her.

Těch herci představili v úterý hned šest. Největší úspěch pochopitelně sklidila závěrečná Párty, jejímž hlavním protagonistou je Richard Genzer. Ten jako jediný nezná identitu svých hostů a jeho úkolem je, aby ji poznal. A zatímco se publikum se zbylými herci baví nad absurditou Genzerových otázek i odpovědí jednotlivých postav, „Geňa" dává obvykle průchod svým emocím.

Ve Dvoře Králové musel poznat Máchovo jezero (Chmela), podpantofláka (Sokol) nebo vemeno (Suchánek). Zdaleka největší starosti mu však nadělala Česká pošta v podání Jakuba Koháka. „Tuhle hru nemám rád. Lidi se smějí a já nevím čemu," prohodil mimo jiné v afektu Richard Genzer.

„Můj nejlepší den by byl, kdyby spadl celej internet, kdyby ho někdo odpálil a lidi zase začali psát rukou. To by se mi nejvíc líbilo," nabízela hádajícímu Genzerovi jednu z nápověd Česká pošta. A zatímco Genzer stále ještě hádal, kdo se za matoucím převlekem skrývá a zaměnil Českou poštu s vietnamským obchodem, trafikou nebo bankou, ostatní herci postupně z recese vyklidili jeviště a začali se loučit s diváky. A ti se bavili. Dvě hodiny zcela zaplněný Hankův dům burácel smíchem.

Nakonec Genzer přece jen uspěl. A tak se nemuselo dohrávat na náměstí, jak s humorem předesílali zbylí Genzerovi parťáci.