Jejich domovem je Police nad Metují, orchestr v roce 2010 založili sourozenci Petra a Jakub Soukupovi. Dnes má toto hudební těleso už 65 členů. S chutí hraje mnoho hudebních žánrů – od klasiky přes pop, rock, swing až po hudbu z filmů a pohádek. Dirigentskou hůlkou kouzlí Věra Vlčková a Joel Hána, zpěvem tvorbu okořeňuje herec a zpěvák Klicperova divadla Jan Sklenář.

"Máme za sebou přes osm desítek koncertů, a to nejen v Čechách, ale i v zahraničí – reprezentovali jsme na třech turné po Dánsku a pravidelně vystupujeme v nedalekém Polsku. Zahráli jsme si s Dashou, Ondřejem Rumlem, Martinem Kumžákem, Martou Kubišovou, Miloněm Čepelkou, Petrem Jandou, Stanislavem Vavřínkem, Kühnovým smíšeným sborem a mnoha dalšími. Spolupracovali jsme také s Baletem Národního divadla pod vedením Václava Zahradníka. Rádi pořádáme nevšední koncerty a podporujeme dobré věci benefičními akcemi. Díky nim jsme mohli rozdat 950 016 korun těm, kteří je potřebují," prozrazují členové orchestru.

Za důležitý milník považují rok 2016, kdy si díky crowdfundingové kampani muzikanti pořídili vlastní orchestrální nástroje i další vybavení, a mohli se tak osamostatnit a postavit na vlastní nohy.

Společenský benefiční večer Stacionáře mezi mosty Trutnov.
Dražba šatů z recyklovaného odpadu vynesla 20 tisíc