Vstupenky beznadějně zmizely během chvilky v předprodeji, akce však byla vysílaná živě na https://kostel.krystof.net, kde se na ni zájemci můžou podívat i zpětně. Výtěžek jde na podporu chotěvického kostela, který Richard Krajčo usilovně opravuje.

Zdroj: Miloš Šálek

Kostel v Chotěvicích, kde žije, získal v letošním roce od Královéhradeckého biskupství. "Během letoška jsme vymalovali interiér, a že to bylo času a barvy. Opravili jsme shnilou podlahu pod lavicemi. A teď další na řadě jsou varhany," uvedl Richard Krajčo.

Chřadnoucí kostel sv. Petra a Pavla v Chotěvicích se snaží zachránit zpěvák a herec Richard Krajčo s manželkou Karin. Teď už je jejich.
Richard Krajčo se stal majitelem kostela v Chotěvicích. Podívejte se, jak vypadá

Vánoční mši v Chotěvicích sloužil kněz a generální vikář Biskupství královéhradeckého Jan Paseka, při následném koncertu doprovodili Richarda Krajča trumpetista Nikolaos Grigoriadis a kytarista Miloš Knopp. Stejně jako před rokem předvedl svoje umění přímo v kostele český pop-artový malíř, výtvarník a performer Josef Rataj.

Zdroj: Miloš Šálek

"Moc všem děkujeme za velký vánoční zázrak, který se stal v neděli v chotěvickém kostele," poděkovali fanouškům a podporovatelům Richard Krajčo a Karin Krajčo Babinská.

Richard Krajčo s manželkou Karin zachraňují kostel v Chotěvicích.
Richard Krajčo kupuje kostel v Chotěvicích. Byl to spásný nápad manželky, říká