Dvakrát do roka tato známá travesti formace připravuje zbrusu nový zábavný pořad s výpravnou divadelní scénou a řadou jevištních kostýmů. Jejich pořady jsou postavené na parodii, nadsázce, humoru a hlavním cílem jsou rozesmáté tváře publika, které tvoří převážně ženy. Kromě zpěváků a zpěvaček s oblibou parodují také politiky, aktuální dění ve společnosti a známé zábavné scénky od 80. let až po současnost.

V pořadu s názvem 2106 se můžete těšit na náhled do budoucnosti očima slečen Dolores, Stacey a mistra Alexe. Co nás čeká ? Jak bude vypadat budoucnost dalších generací ? Věřte že bude zatraceně pestrá, barevná, veselá, rozesmátá … Tedy alespoň v pořadu, s kterým přijíždí Techtle Mechtle do Turnova.

Vystoupení se koná 7. dubna od 19 hodin v turnovském divadle. Pokud chcete získat zdarma vstupenky na představení, odpovězte na otázku Jak se jmenuje nový pořad Techtle Mechtle? Odpovědi posílejte na e-mailovou adresu lidmila.pavlova@denik.cz, a to do pátku 4. dubna. Nezapomeňte uvést své telefonní číslo, abychom vás mohli informovat o případné výhře. Těšit se můžete na Halinu Pawlovskou, Karla Gotta, Rickyho Martina, Šíleně smutnou princeznu a řadu dalších, včetně speciálního hosta večera.