Po zkušenostech z minulých ročníků je jisté, že bude opět na co koukat. Závodníci poměří freestyle dovednosti v disciplíně Big Air přes vůz Subaru, pod pečlivým hledáčkem rozhodčích.

Hudební program v hotelu Úpa

29. 1. 2016: Kapitán Demo, 100 Kč
30. 1. 2016: Silent Party s Djs, zdarma
1. 2. – 4. 2. 2016: Hudební workshopy, DJ škola, zdarma
5. 2. 2016: Silent Party s Djs, barmanská show vícemisstra Evropy Davida Neumanna, zdarma
6. 2. 2016: Koncert MoveBreakers + taneční Electro Swing Night, zdarma 

Pro návštěvníky si organizátoři opět připravili bohatý doprovodný program, kde si přijdou na své lidé všech věkových kategorií. Doprovodný program závodu začne už víkend před samotným závodem, kdy v místním podniku Úpa v pátek 29.1. vystoupí vycházející ikona moderní hudby, Kapitán Demo. Celý týden zde pak budou probíhat hudební workshopy a silent party. V pátek 5.2. do Úpy přijede předvést své umění vicemistr Evropy v barmanské disciplíně flair, David Neumann. Nejen v týdnu závodů, ale i po celou sezónu, mohou návštěvníci využít služeb místní Subaru Ski School, a navíc po předložení malého techničáku od vozu Subaru získat 20% slevu.

V den samotného závodu, v sobotu 6.2., se můžete těšit na taneční vystoupení, výzvy kapitána Morgana a jeho krásných Morganet a soutěže.

Návštěvníci mohou vyhrát například sportovní outdoorovou kameru GoPro, vyhlídkový let nad Krkonošemi od společnosti STAVYBO, poukazy na nákup krytů a dalšího příslušenství pro mobilní telefony od firmy ESPERIA.cz a spoustu dalších zajímavých cen. Navíc zde bude možnost otestovat lyže LUSTI české výroby. To vše za hudebního doprovodu DJs a saxofonistů po celý den. Celý event bude zakončený již legendární afterparty v hotelu Úpa, kde to roztočí pražská kapela The Move Breakers v rytmech electroswingu. Více na subarugames.cz a facebooku.

Videopozvánka od riderů: 

Zdroj: Youtube

Soutěž:

Pořadatelé uspořádali ve spolupráci s Krkonošským deníkem soutěž, ve které můžete vyhrát vyhlídkový let nad Krkonošemi. A jaká je soutěžní otázka? Nový kombík s pohonem všech kol AWD v modelové řadě Subaru se jmenuje Levorg. Víte, jak jméno vzniklo, ze kterých slov je složeno? Správné odpovědi posílejte do středy 3. února 12 hodin na mail: michaela.strakova@denik.cz Nezapomeňte uvést svůj telefonický kontakt, abychom vás mohli informovat o výhře.