A tak se celý prostor nabízí k pořádání společenských akcí s hudbou a pivem. V pátek 5. 6. odstartují prvním programem z bohaté nabídky akcí Rohozecké prázdniny, ve 20 hodin začíná koncert skupiny Michal David Revival a Monika Acrebi.

Na 20. června chystají 18. Slavnosti piva Rohozec jsou tradičním setkáním příznivců rohozeckého piva, s možností ochutnat kompletní sortiment a i nějaký ten speciál navíc. O pohodu se postarají  kapely: Lignit, Elán revival, Těla, Crossband, Luboš Odháněl, Debilbeads. Vstup na akci zdarma, od 13 hodin.

Michal David Revival

Pochází z našeho kraje a tak mu je Rohozec velmi blízký. Představitel Jan Bartoš se narodil 13.9.1974 v Turnově a celý život je jeho domovem město Železný Brod, kde se také vyučil sklářem. Díky svému otci měl již od dětství velmi blízko k hudbě a tak od svých 6 let navštěvoval zdejší LŠU, kde se učil hře na klavír a byl členem pěveckého sboru, v 9 letech pak své hudební obzory rozšířil ještě o saxofon a klarinet.

Z celé škály nástrojů však nejvíce inklinoval k těm klávesovým a jeho hlavním vzorem mu přitom byla skupina „Kroky" Františka Janečka – především její frontman Michal David. Jeho písničky si Honza od začátku přehrával podle sluchu, zapisoval kam je to šlo a brzy se tedy staly pevným základem Honzova repertoáru, když v 15 letech začal veřejně vystupovat jako zpěvák a hudebník na nejrůznějších akcích.

Poté, co se vrátil z několikaletého angažmá v Německu, navázal na svou hudební kariéru dalšími vystoupeními. Dlouho přemýšlel nad tím, jak svoji hudební produkci zpestřit a tak se v jeho hlavě zrodil plán „Michal David revival", který poprvé zrealizoval na jednom z odehraných plesů roku 2009. U diváků mělo toto vystoupení ohlas a tak netrvalo dlouho a Honzova nová „image" byla na světě.

Zatím největším úspěchem a zlomovým bodem v tomto směru bylo vystoupení Honzy přímo v rámci koncertu Michala Davida (Liberec 23.9.2009), kde se tak na jednom jevišti střetl originál s revivalem. Honzovi se tu dostalo nejen nadšeného ohlasu od publika, ale i uznalé podpory samotného Michala Davida, který mu k vylepšení jeho vystoupení věnoval dokonce vlastní hudební podklady.

Monika Agrebi

Již od dětství se zajímala o umění jako malířství, sochařství, ale především o muziku. V 18 letech začala vystupovat s popovou kapelou DIAMANT. O rok později s rockovou kapelou ADAPTACE.

Ve svých 20 letech odchází do zahraničí, kde pracuje jako stylistka - vizážistka. Poté otevírá diskotéku ve které 2 roky působí jako D.J. a zároveň vystupuje s rockovou kapelou SELECTION. Po krátké době zakládá Funk-Rockovou skupinu RAID-ESCAPE s vlastní muzikální tvorbou a natáčí své album. Působí nejen po západní Evropě, ale i v zemích orientu, což ne málo ovlivní její rockové zaměření a v roce 2003 vydává v Německu maxi-singl ARMIN&AICHA.

Krátce po té pracuje na novém rockovém projektu (ženské rockové duo) HOLY SCREAM a působí částečně i v ČR.

V roce 2005 však druhou zpěvačku nahrazuje TANJA (CITRON) se kterou úspěšně dokončí rozpracovaný projekt pod názvem MY2BABY. Po krátké době přijímá nabídku na dlouhodobou studiovou spolupráci v Mnichově a zároveň hostuje s kapelou M.Högela, JOY, aj.

Roku 2008 dostává nabídku na spolupráci se slovenskou skupinou PROJEKT a  METALINDA se kterou nějaký čas koncertuje.

V roce 2009 je požádána o spolupráci v projektu regionálních DENÍKŮ "NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC ROKU", pro který skládá hymnu "VÍTĚZÍM" a až do roku 2012 v něm působí.

Po roce 2012 se se skupinou PROJEKT intenzivně věnuje dokončení rozpracovaného alba a přípravě nových skladeb.

Nadále se se svou skupinou věnuje především hudební a textařské tvorbě pro různé projekty a příležitosti. Jednou z jejich srdečních záležitostí byla a nadále zůstává spolupráce v OVOV kterého zakladatelem je náš olympionik Robert Změlík.