V letošním roce s východočeskými Deníky hubne režisér Tomáš Magnusek a zpěvačka Ilona Csáková. Doktor Leoš Středa také nezůstal pozadu a v hubnutí s Deníkem pokračuje.

Režisér Tomáš Magnusek se do hubnutí s Deníkem pustil na jaře tohoto roku. Shodil 10 kilogramů, teď však na váze stagnuje. Leoš Středa hubnul již loni s Orlickým deníkem. Jeho počáteční váha byla 108 kg. V letošním roce se rozhodl s hubnutím pokračovat a tentokrát začínal na váze 98 kg. Do dnešního dne se mu podařilo zhubnout 5 kilogramů. Zpěvačka Ilona Csáková je na celkovém váhovém úbytku přes 10 kilogramů.

Nejlépe hubne 
Ilona Csáková

Hubnutí s námi a pod dohledem odborníka MUDr. Leoše Středy zahájila Ilona Csáková letos na jaře, tedy půl roku po porodu. Hubnout se rozhodla veřejně proto, že chce jít příkladem všem mladým maminkám, kterým po těhotenství zůstaly přebytečné kilogramy navíc.

Známá zpěvačka je v hubnutí úspěšná natolik, že dnes si dokonce i bulvární weby všimly její nové krásné postavy. Jak sama zdůrazňuje, hubnout pod lékařským dohledem je správný způsob. Pan doktor jí rozepsal dietu StředaForm, která je zaměřena na zvýšený příjem bílkovin a vlákniny. Bílkoviny jsou vhodné jako prevence ztráty svalové hmoty a vláknina blahodárně působí na zažívání a celkově pročišťuje organizmus. Hlavní výhoda diety StředaForm je v tom, že je sestavena z běžných potravin. Nejde tedy o žádné drahé koktejly a doplňky, které dnes nabízejí mnozí poradci pro výživu. Jediné, co si Ilona Csáková přidává k přirozené dietě, jsou vlákninové tablety Středa-life, které po rozkousání nabobtnají v žaludku a pomohou dosáhnout nasycení bez kalorií. Vláknina má navíc detoxikační efekt, působí příznivě na zažívání a je prevencí onemocnění trávicího traktu. Působí dokonce preventivně proti nádorům. Pocit nasycení dodávají i bílkoviny z libového masa, ryb či netučných sýrů, které se při dietě StředaForm konzumují bez výrazného omezování.

Leoš Středa pomáhá hubnout čtenářům

Máte kila navíc? Chcete hubnout? Napište a ptejte se na diety, cvičení na hubnutí či správný jídelníček. Posílejte své otázky e-mailem na: hubnetesdoktorem@denik.cz. Poradí vám MUDr. Leoš Středa, který přednáší o hubnutí a léčbě obezity na 1. lékařské fakultě v Praze. Píše o hubnutí odborné knihy, popularizuje zdravou stravu, diety a kosmetiku. Se spoluautory (Profesor Rajko Doleček a MUDr. Kateřina Cajthamlová) letos vydal publikaci Nebezpečný svět kalorií. Každý týden jezdí do ordinace v České Třebové, kde se hubnout a zhubnout pod jeho dohledem úspěšně snaží stovky čtenářů Deníku. Čtenáři, kteří se na našich stránkách podělí s ostatními o své zkušenosti během diety, jsou motivací těm, kteří ještě s hubnutím váhají. Tak, jako úspěch, kterého dosahuje Ilona Csáková.