Na snímku dole je Žáček s dortem, který mu k jubileu věnovala Městská knihovna Antonína Marka.

Básník Jiří Žáček s dortem, který mu k jubileu věnovala Městská knihovna Antonína Marka.

Zazpívejte si s Deníkem koledy

Trutnovsko/Semilsko - Na akci Česko zpívá koledy s Deníkem, kterou pořádáme ve středu 9. prosince od 18 hodin po celé České republice,  zazní tyto tituly: Nesem´ vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Půjdem´ spolu do Betléma,  Jak jsi krásné neviňátko,  Pásli ovce Valaši a  Vánoce, Vánoce přicházejí. Těžištěm zpívání s Krkonošským deníkem bude opět prostranství před Uffem v Trutnově, ale přidávají se i další místa. Již tradičně se k akci v těchto dnech přihlásily například Státní léčebné lázně v Janských Lázních nebo Zoologická zahrada ve Dvoře Králové nad Labem. Přihlaste se také vy. Napište na jana.mudrova@denik.cz, na jakých dalších místech se k nám přidáte a koledy si  zazpíváte s Deníkem.

Tvořte noviny!

Strana U nás doma: Posílejte vaše příspěvky, zajímavé fotografie a odkazy na fotogalerie, postřehy, názory i různé zajímavosti. Tvořte s námi noviny, stranu našich čtenářů, U nás doma!

Staň se reportérem!: Koná se ve vašem regionu zajímavá akce a vy se jí zúčastníte? Sepište o ní pár vět, popište dojmy, udělejte několik fotografií a vše nám pošlete na e-mail.

Čekáme na váš tip!: Znáte někoho zajímavého, něčím zvláštního? Umí někdo ve vašem okolí věci jako nikdo jiný, anebo má koníčka, jež se stal jeho vášní? Fotky, tipy, zajímavosti, posílejte na e-mail: jana.mudrova@denik.cz.