Známá Rally show 2012 přilákala letos do Hradce řadu slavných jmen. „Daniel Landa si i přes své zdravotní problémy nenechal ujít jízdu s vozem třídy WRC," znělo od pořadatelů. „Je to spíš taková šou pro lidi, ale super, organizátorům se akce moc povedla, to se musí uznat," pochvaloval si zpěvák Daniel Landa nedělní závody.

Hradecký Czechring přijel vyzkoušet i Roman Kresta a také Pavel Valoušek s továrním týmem Peugeot v doprovodu zpěvačky Olgy Lounové, která rovněž usedla za volant soutěžního vozu.

Sobota patřila historii. Po okruhu se proháněly starší typy formulí a mezi řidiči nechyběly ani ženy.

Motokáry k půjčení

„Jsem nadšenec do aut, takže se mi tady líbí hodně. Myslím, že podobný druh zábavy chyběl a já jsem nádherně strávil víkend," nechal se slyšet Tomáš Král, jeden z návštěvníků. Pro příchozí byla také otevřená nová půjčovna motokár, k dispozici byl špičkový simulátor Rally a F1.

Kde jsou krásná auta, nechybí ani krásné dívky, kterých po areálu kráčelo hodně. Volila se i Miss autosport 2012. Nedílnou součástí této motoristické akce byla Autosalon Show, která v letošním roce nabídla téměř dvacet automobilek a desítky nových modelů aut, v nichž bylo dokonce možné nechat se svézt po závodní dráze.

Samozřejmostí byly atrakce pro nejmenší, kaskadérská vystoupení a závěrečné spanilé jízdy.