Doplnění policejních informací: Podle místních lidí se jednalo o partnery, kteří mají spolu šestileté dítě. To mělo být u události, při které vygradovala potyčka mezi mužem a ženou. Spory a hádky prý byly mezi nimi na denním pořádku. Mluví se o alkoholu a drogách. Podle jedné ze sousedek muž údajně zaútočil na ženu kvůli nevěře, začali se prát, bodnul ji nožem a táhl za vlasy po schodech. Pak nůž otočil proti sobě.

"Žena byla letecky transportována do nemocnice v Hradci Králové. 34letý muž na místě zemřel, vyšetřovatelé mimo jiné pracují s verzí, že po činu obrátil nůž proti sobě a sám se usmrtil," uvedla policejní mluvčí Šárka Pižlová.

Událost se stala venku před bytovým domem na Benešově nábřeží nedaleko centra šestnáctitisícového města. 

Mercedes zůstal viset po sobotní noční nehodě v Trutnově na Úpském nábřeží nad řekou.
Řidička v Trutnově prorazila zábradlí, zůstala viset s mercedesem nad řekou

"Na místě probíhá ohledání místa činu, provádíme výslechy," řekla mluvčí. Právní kvalifikaci činu policie zatím nestanovila.

Podle zasahujících záchranářů z Hradce Králové byla pobodaná žena ve velmi vážném stavu. Vrtulníkem ji transportovali do Fakultní nemocnice v Hradci Králové. "Žena utrpěla několik bodnořezných ran v oblasti břicha a hrudníku. Její stav byl velmi vážný, ale podařilo se nám ji stabilizovat. Letecky jsme ji převezli do Fakultní nemocnice v Hradci Králové," sdělil Deníku Vladimír Švába, vedoucí operačního střediska krajské zdravotnické záchranky v Hradci Králové.