„Pátrání po seniorce stále pokračuje, bohužel bezvýsledně," uvedla dnes dopoledne policejní mluvčí Iva Kormošová, že pátrání po ženě bylo přerušeno včera večer a dnes ráno opět desítky policistů a hasičů pročesávají Dvůr Králové nad Labem a okolí na zemi, ze vzduchu i na vodě. 

Pohřešovaná Iva Exnerová (* 1944) žije v královédvorské Preslově ulici. Z domu odešla odešla ve čtvrtek 16. listopadu v 8:30 hod. Žena je cca 163 cm vysoká, hubené postavy, má modré oči a rezavé krátce střižené vlasy. Co se týká možného oblečení, pohřešovaná nosí zelenou či světle béžovou bundu, plátěné kalhoty, čepici, často nosí sluneční brýle a červený batoh. Pokud máte informace, které by mohly pomoci při hledání pohřešované, volejte prosím policejní telefonní linku 158.

Psali jsme již:

Pátrání po Ivě Exnerové
Pohřešuje se starší žena ze Dvora Králové nad Labem

„Pokud jste ji zahlédli nebo víte, kde se v současné době pohybuje, kontaktujte nás na bezplatné telefonní lince 158,“ žádá lidi policejní mluvčí.

Více informací o pohřešované včetně fotografie najdete ZDE

Do pátrání se zapojili s šesti jednotkami také hasiči. „Pátrání probíhalo do nočních hodin. Část jednotek pátrala pěšky v terénu, část se pohybovala na čtyřkolkách. Z HZS Kraje Vysočina byl na místo povolán kynolog se speciálně vycvičeným psem pro plošné vyhledávání osob,“ popsala mluvčí hasičů v hradeckém kraji Martina Götzová.

Prohledává se také okolí Labe. „Jednotky z Jaroměře a Dvora Králové pátraly na člunech podél řeky až do Jaroměře. Do pátrání se znovu zapojí hasiči na člunech i čtyřkolkách a také potápěči z Hradec Králové,“ doplnila Martina Götzová.